Циклова комісія економічних дисциплін

«Ми – економічне майбутнє України»

     На дворі 21 століття. Століття розвитку нових технологій. Молоде покоління, вибираючи професію, спирається  на власні інтереси. Вибір професії – важлива подія. Адже необхідно прагнути не лише до цікавої професії, що зажадалася, але і до матеріального достатку і стабільності в подальшому житті. Головне завдання сучасної людини полягає в тому, щоб стати заповзятливим, компетентним фахівцем. У ринкових умовах, що постійно змінюються, необхідно мати фінансову освіту. В даний час практично кожен заклад  освіти має економічні спеціальності.

         В коледжі у 1993 році вперше був здійснений набір студентів  на денну форму вчення за фахом "Економіка і планування в галузях народного господарства" («Економіка»). Через 6 років коледж отримав ліцензію на підготовку фахівців за фахом "Бухгалтерський облік" («Облік і оподаткування»). А в 2004 році відбувся перший набір на спеціальність «Товарознавство та комерційна діяльність» («Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»). Спеціальності користувалися і продовжують користуватися величезним попитом.

         Викладачі циклової комісії багато уваги приділяють науково-методичній та позааудиторній роботі зі студентами. Понад десять  років функціонує гурток «Економічний потенціал», керівниками якого є викладачі Арістова О.М., Барабонова О.В., Сєбко Г.В. і Васильєва О.М. В рамках гуртка студенти щороку працюють над актуальними економічними проблемами сьогодення і готують доповіді на регіональні науково-теоретичні конференції; беруть участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт.

         В 2012 році виникла ідея створення окремого гуртку майбутніх товарознавців-комерсантів «Меркурій», предметом діяльності якого стало дослідження  товарознавчої характеристики різних груп товарів, що реалізують на споживчому ринку міста Рубіжного і регіону, а також різні комерційні дослідження діяльності торгівельних підприємств. Керівниками гуртку є викладачі Святошенко О.О. і Гончарова Т.Ю

         Щороку навесні викладачі комісії економічних дисциплін проводять тиждень комісії. Традиційними заходами тижня стало проведення науково-парктичної конференції, олімпіад зі спецдисциплін економічних спеціальностей, брейн-рингів, економічних квестів, тематичних ігор-змагань тощо. Переможці завжди нагороджуються грамотами і цінними призами.

 

     

   
Святошенко Олена Олександрівна
голова ЦК, спеціаліст вищої категорії, викладач-методист
 
Освіта: Харківська державна академія технології та організації харчування. Товарознавство та комерційна діяльність. Товарознавець-комерсант. 2001 р.

Підвищення кваліфікації: 2016 р. Інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».Тема: «Ділові ігри та їх роль в удосконаленні навчально-виховного процесу при проведенні занять з професійно-практичної підготовки».

E-mail:  elena.sviatoshenko@gmail.com

Арістова Ольга Миколаївна
член комісії  викладач, спеціаліст другої категорії

Освіта: Київський економічний інститут менеджменту. Менеджмент організацій і адміністрування.Спеціаліст з менеджменту організацій і адміністрування. 2012 р.

Підвищення кваліфікації: 2018 р. Інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».Тема: «Інтерактивні технології на заняттях економіки».

E-mail:  olga.aristova00@gmail.com

Цибуля Ганна Володимирівна

 викладач, спеціаліст першої категорії

Освіта: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. Спеціальність «Фінанси». Економіст. 2002 р.

Підвищення кваліфікації: 2017 р. Навчально-науковий інститут публічного управління, адміністрування та післядипломної освітиДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Тема: «Нетрадиційні форми і методи при проведенні занять з дисципліни «Фінанси».

E-mail:  hanna.tsybulia@gmail.com

Себко Гана Валеріївна

член комісії, викладач, спеціаліст першої категорії

Освіта: Харківський інститут управління. Фінанси.  Спеціаліст з фінансів. 1999 р.

Підвищення кваліфікації: 2016 р. Інститут післядипломної освіти та дистанційного навчання ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Тема: «Державні фінанси як інструмент регулювання економіки».

E-mail: anilsem@gmail.com

Васильєва Оксана Миколаївна

член комісії, викладач другої категорії

Освіта: Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. Облік і аудит. Спеціаліст. 2005 р.

Підвищення кваліфікації: 2017 р. Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля. Тема: «Прогресивні освітні технології навчання на заняттях економічних дисциплін».

E-mail:  oksanavasileva2812@gmail.com

Барабонова Оксана Валеріївна

член комісії, викладач, спеціаліст  другої категорії 

Освіта: ЗАТ «Міжнародний науково-технічний університет імені академіка Юрія Бугая. Спеціальність «Облік і аудит».  Магістр обліку і аудиту, економіст з бухгалтерського обліку та аналізу господарської діяльності, науковий співробітник. 2011 р.

Підвищення кваліфікації: 2017 р. Навчально-науковий інститут публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Тема: «Прийоми зацікавлення студентів під час вивчення економічних дисциплін».

E-mail:  mira17062013@gmail.com

 

 

Матеріальну базу ЦК економічних дисциплін складають спеціалізовані кабінети:

«Кабінет обліку і фінансів», завідувачка Васильєва О.М.

     

«Кабінет економічних дисциплін», завідувачка Арістова О.М.

 

«Кабінет менеджменту і маркетингу», завідувачка Барабонова О.В.

 

 

Кабінет дисциплін професійно-практичної підготовки зі спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність»,
завідувачка Святошенко О.О.