Циклова комісія спеціальних електротехнічних дисциплін
Руда Олена Олексіївна
Голова методичної циклової комісії
Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання викладач-методист.

Закінчила Харківський інженерно-педагогічний інститут за спеціальністю «Електроенергетика», Українську інженерно-педагогічну академію за спеціальністю «Педагогіка вищої школи» (магістр).

Нагороджена Почесними  грамотами Департаменту освіти і науки ЛОДА, Обласної ради директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації,  Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, подяками Обласної ради директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації та  чисельними подяками і грамотами коледжу.

Підвищення кваліфікації: 2015р., „Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля”, викладач загальних і спецелектротехнічних дисциплін.

e-mail: rudaya.elena1971@gmail.com

 
Денисенко Валентина Миколаївна
Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання викладач-методист.

Закінчила Рубіжанський філіал Ворошиловградського машинобудівельного інституту за спеціальністю «Хімічна технологія лаків, фарб та лакофарбних покрить». 

Нагороджена знаком «Відмінник освіти України», Почесними грамотами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Обласної ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а, Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та Рубіжанського міськвиконкому, подяками Обласної ради директорів ВНЗ І-ІІ р.а. та чисельними подяками і грамотами коледжу.

Підвищення кваліфікації: 2015р., „Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля”, викладач загальних і спецелектротехнічних дисциплін.

e-mail:DenisenkoValentina@i.ua

Нікітін Сергій Євгенович
Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії», має педагогічне звання викладач-методист.

Закінчив Український заочний політехнічний інститут за спеціальністю «Електричні машини».

Нагороджений грамотами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, а також має подяки коледжу.

Підвищення кваліфікації: 2015р., „Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля”, викладач  спецелектротехнічних дисциплін.

e-mail: nikitin13071953@gmail.com

Гриценко Юрій Дмитрович
Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»

Закінчив Комунарський горно-металургійний інститут за спеціальністю «Електричні апарати».

Нагороджений Почесними  грамотами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка та  чисельними подяками і грамотами коледжу.

Підвищення кваліфікації: 2015р., „Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля”, викладач  спецелектротехнічних дисциплін.

e-mail: кіа140161@gmail.com

Моїсеєнко Наталія Анатоліївна
Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст вищої категорії»

Закінчила Харківський політехнічний інститут за спеціальністю «Автоматизація технологічних процесів і виробництв». 

Має подяки коледжу і Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Підвищення кваліфікації: 2015р., „Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля”, викладач електротехніки та автоматизації.

e-mail: natmoisei@ukr.net

Синиця Валерій Леонідович
Кваліфікаційна категорія «Спеціаліст  вищої категорії»

Закінчив Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Електричні машини», Донбаський державний технічний університет за спеціальністю "Електромеханічні системи автоматизації та електропривод" (магістр).

Викладач спеціальних електротехнічних дисциплін

Підвищення кваліфікації: 2018р., „Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля”.

e-mail: sivaleon65@gmail.com


 


 


     

Форма навчання: денна та заочна.

Навчання студентів відбувається у спеціалізованих кабінетах та лабораторіях:


- лабораторія «Електричні матеріали», «Електричні вимірювання»
- лабораторія «Основи електроприводу», «Системи керування електричним приводом», «Електричні апарати»
-лабораторія «Налагодження електроустаткування», «Електричних машин»
- лабораторія «Теоретичнs основи електротехніки», «Електропостачання підприємств і цивільних споруд»
- лабораторія «Промислова електроніка та мікроелектроніка»
- кабінет «Монтаж, ремонт і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд»
- кабінет «Загальна електротехніка та електричні матеріали»
- кабінет «Електробезпека»

 

З метою зацікавлення та заохочення до успішного навчання проводиться позааудиторна робота: олімпіади, конкурси, бліц-турніри, брейн-ринги, усні журнали, конференції, тиждень циклової комісії.

Студенти приймають участь в обласних олімпіадах та науково-практичних конференціях.