Циклова комісія загальнотехнічних та спецмеханічних дисциплін

Андропова Любов Леонідівна
Голова циклової комісії, спеціаліст вищої категорії

Закінчила Рубіжанський філіал Ворошиловградського машинобудівного інституту за спеціальністю «Машини та апарати хімічних виробництв», інженер-механік, 1987 р.

Підвищення кваліфікації: 2015 р., Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, викладач спецмеханічних дисциплін та охорони праці.

email: vl.andropova@gmail.com

Ковнір Людмила Іванівна
Член комісії, спеціаліст вищої категорії

Закінчила Ворошиловградський машинобудівний інститут за спеціальністю «Машини та апарати хімічних виробництв», інженер-механік, 1981 р.

Педагогічне звання «викладач-методист»

Підвищення кваліфікації: 2015 р., Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, викладач процесів та апаратів.

email: mail@rpk.lg.ua

Горелік Володимир Олександрович

Член комісії, спеціаліст вищої категорії

Закінчив Рубіжанський філіал Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за спеціальністю «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів», інженер-механік, 2006 р.

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Управління навчальним закладом», керівник навчального закладу, 2009 р.

Підвищення кваліфікації: 2015 р., Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, викладач спецмеханічних дисциплін та охорони праці.

email: vladimir9012506@gmail.com

Калюжний Сергій Аналолійович
Член комісії, спеціаліст першої категорії

Закінчив Рубіжанський філіал Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за спеціальністю «Обладнання хімічних виробництв і підприємств будівельних матеріалів», інженер-механік, 1999 р.

Підвищення кваліфікації: 2015 р., Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, викладач спецмеханічних дисциплін.

Холод Микола Анатолійович
Член комісії, спеціаліст вищої категорії

Ворошиловградський машинобудівний інститут за спеціальністю «Машини та апарати хімічних виробництв», інженер-механік, 1978 р.

Педагогічне звання "викладач-методист"

Підвищення кваліфікації: 2015 р.,  Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, викладач загальнотехнічних та спецмеханічних дисциплін.

email: 07pholod@gmail.com

Чередніченко Андрій Васильович
Член комісії, спеціаліст вищої категорії

Закінчив Рубіжанський філіал Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту за спеціальністю «Машини та апарати хімічних виробництв», інженер-механік, 1993 р.

Підвищення кваліфікації: 2015 р., Cхідноукраїнський національний університет імені Володимира Даля, викладач загальнотехнічних та спецмеханічних дисциплін.

email: cheav104151@gmail.com

Демченко Наталія Анатоліївна

Викладач вищої категорії

Закінчила Рубіжанський філіал Дніпропетровського хіміко-технологічного інституту за спеціальністю «Хімічна технологія лаків, фарб та лакофарбових покрить»,  інженер-технолог, 1990 р.

Підвищення кваліфікації: 2016 р., ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка”,  викладач


    

email:

 
 

 

 
 
     Навчання студентів відбувається у спеціалізованих кабінетах та лабораторіях:
  • Кабінет «Технічна та прикладна механіка.Основи взаємозамінності та технічних вимірювань» 
  • Лабораторія « Матеріалознавство» 
  • Кабінет  та  лабораторія «Процеси та апарати» 
  • Кабінет «Охорони праці»