Відділення електроєнергетики та комп`ютерної інженерії

Денисенко Валентина Миколаївна
завідувач відділення електроенергетики та комп`ютерної інженерії
  Освіта вища.
  Викладач вищої категорії, викладач-методист.
  Педагогічний стаж – 39 років.
  Нагороджена грамотами: адміністрації коледжу, обласної Ради директорів,   Луганського національного університету умені Тараса Шевченка, почесною грамотою МОНУ.
  Нагороджена знаком "Відмінник освіти України".
 
     На відділенні електроенергетики та комп`ютерної інженерії навчається 231 студентів в 10 навчальних групах за двома спеціальностями.
 
     Спеціальність 141  «Електроенергетика, електротехніка та елетромеханіка» була відкрита у 2000 р.
     Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності по монтажу, наладці, експлуатації, ремонту та випробуванню електроустаткування та автоматизації промислових установок і технологічних комплексів, а також проектуванню, конструюванню електроустаткування та автоматизації промислових установок і технологічних комплексів.
     Молодший спеціаліст призначений для роботи в підрозділах проектно-конструкторських інститутів, науково-дослідних організаціях, монтажних, ремонтно-експлуатаційних, пусконалагоджувальних організаціях, на підприємствах і в організаціях промисловості, енергетики, сільського господарства, житлово-комунального господарства на первинній посаді техніка-проектувальника, техніка електрика.
     Згідно з відповідним стажем роботи може займати посади бригадира, майстра, виконроба, начальника монтажної налагоджувальної дільниці, техніка по налагодженню та випробуванню, а також на посадах, які заміщуються молодшими спеціалістами з вищою освітою відповідно до типових галузевих та інших номенклатурних посад.
     Молодший спеціаліст повинен володіти на встановленому рівні сукупністю видів діяльності та відповідно до них компетентно і відповідально вирішувати професійні завдання.
 
     Спеціальність 123 «Комп`ютерна інженерія» була відкрита у 2005 р.
     Молодший спеціаліст готується для роботи у обчислювальних центрах, на підприємствах, навчальних закладах. Основними завданнями є ремонт комп’ютерної техніки; наладка та обслуговування ПК, комп’ютерних систем, мереж; обслуговування локальних комп’ютерних мереж. Молодший спеціаліст може займати посади оператора ПЕОМ, техніка з ремонту та обслуговування комп’ютерних мереж.
 
     На відділенні навчається 135 студентів зі спеціальності 141  «Електроенергетика, електротехніка та елетромеханіка» та 96 студентів зі спеціальності 123 «Комп`ютерна інженерія»».
     Більше 30% студентів відділення навчається на «добре» та «відмінно».
     Практичне навчання студентів здійснюється на підприємствах різних галузей й форм власності.
     Тематика курсових робіт наближена до реальної виробничої діяльності підприємств.
     Викладачі спеціальних електротехнічних дисциплін приділяють багато уваги розробці студентами реальних дипломних проектів.
     Більше 40% випускників відділення вступають до ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації, отримують ступінь бакалавра і мають можливість закінчити магістратуру зі спеціальності.
     Студенти відділення приймають активну участь у спортивному, культурному і громадському житті коледжу і міста.

     Студенти та викладачі спецдисциплін приділяють багато уваги науковій діяльності (приймають активну участь в конференціях коледжу та регіону).

Контингент відділення на 01.09.2018
 
Група Куратор Староста Чисельність
ЕД18, МД18 Бєлякова Я.В. Панкова С. 29
КД18 Куліш М.М. Шершньов Б. 26
ЕД18С Демченко Н.Л. Гриценко Л. 16
ЕД17 Мамона Т.П. Галащенко Н. 17
КД17 Проскурніна І.М. Шеремет А. 21
ЕД17С Гриценко Ю.Д. Третякова О. 23
ЕД16 Жоріна В.С. Григор`єв В. 24
КД16 Михайлова Ю.М. Моргун Д. 26
ЕД15 Руда О.О. Куценко Р. 26
КД15 Холодов О.А. Коваленко О. 23