Електрокомп’ютерне відділення

Денисенко Валентина Миколаївна
завідувач електрокомп’ютерного  відділення
  Освіта вища.
  Викладач вищої категорії, викладач-методист.
  Педагогічний стаж – 43 роки.
  Нагороджена грамотами: адміністрації коледжу, обласної Ради директорів,   Луганського національного університету умені Тараса Шевченка, почесною грамотою МОНУ.
  Нагороджена знаком "Відмінник освіти України".
 
     На електрокомп’ютерному відділенні навчається 202 студенти в 11 навчальних групах за двома спеціальностями.
 
     Спеціальність 5.05070104 «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» була відкрита у 2000 р.
     Молодший спеціаліст підготовлений для професійної діяльності по монтажу, наладці, експлуатації, ремонту та випробуванню електроустаткування та автоматизації промислових установок і технологічних комплексів, а також проектуванню, конструюванню електроустаткування та автоматизації промислових установок і технологічних комплексів.
     Молодший спеціаліст призначений для роботи в підрозділах проектно-конструкторських інститутів, науково-дослідних організаціях, монтажних, ремонтно-експлуатаційних, пусконалагоджувальних організаціях, на підприємствах і в організаціях промисловості, енергетики, сільського господарства, житлово-комунального господарства на первинній посаді техніка-проектувальника, техніка електрика.
     Згідно з відповідним стажем роботи може займати посади бригадира, майстра, виконроба, начальника монтажної налагоджувальної дільниці, техніка по налагодженню та випробуванню, а також на посадах, які заміщуються молодшими спеціалістами з вищою освітою відповідно до типових галузевих та інших номенклатурних посад.
     Молодший спеціаліст повинен володіти на встановленому рівні сукупністю видів діяльності та відповідно до них компетентно і відповідально вирішувати професійні завдання.
 
     Спеціальність 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж» була відкрита у 2005 р.
     Молодший спеціаліст готується для роботи у обчислювальних центрах, на підприємствах, навчальних закладах. Основними завданнями є ремонт комп’ютерної техніки; наладка та обслуговування ПК, комп’ютерних систем, мереж; обслуговування локальних комп’ютерних мереж. Молодший спеціаліст може займати посади оператора ПЕОМ, техніка з ремонту та обслуговування комп’ютерних мереж.
 
     На відділенні навчається 120 студентів зі спеціальності 5.05070104 «Монтаж і експлуатація електроустаткування підприємств і цивільних споруд» та 82 студенти зі спеціальності 5.05010201 «Обслуговування комп’ютерних систем і мереж».
     Більше 30% студентів відділення навчається на «добре» та «відмінно».
     Практичне навчання студентів здійснюється на підприємствах різних галузей й форм власності.
     Тематика курсових робіт наближена до реальної виробничої діяльності підприємств.
     Викладачі спеціальних електротехнічних дисциплін приділяють багато уваги розробці студентами реальних дипломних проектів.
     Більше 40% випускників відділення вступають до ВНЗ ІІІ-IV рівнів акредитації, отримують ступінь бакалавра і мають можливість закінчити магістратуру зі спеціальності.
     Студенти відділення приймають активну участь у спортивному, культурному і громадському житті коледжу і міста.

     Студенти та викладачі спецдисциплін приділяють багато уваги науковій діяльності (приймають активну участь в конференціях коледжу та регіону).

Контингент відділення на 01.09.2016
 
Група Куратор Староста Чисельність
ЕД15А Руда О.О. Куценко Р. 15
ЕД15Б Куліш М.М. Жуков Д. 15
КД15 Фомичова М.В. Бондар О. 25
ЕД14А Коняхіна Т.Л. Петровський В. 12
ЕД14Б Нікітін Є.С. Піргунова К. 17
КД14 Холодов О.А. Григор`єва Д. 19
ЕД13А Моїсеєнко Н.А. Лютой О. 20
ЕД13Б Гриценко Є.Д. Маслов О. 16
КД13 Проскурніна І.М. Алєксєєва Н. 18
ЕД16 Жоріна В.С. Григор`єв В. 25
КД16 Михайлова Ю,М. Білецький К. 20