Ступенева освіта

Ступенева освіта в Україні здійснюється  на підставі Положення про освітньо-кваліфікаційні рівні (ступеневу освіту). (Постанова Кабінету Міністрів  України від 20.01.1998р., №65).
Два навчальні заклади - Рубіжанський професійний електромеханічний ліцей та Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є.Порай-Кошиці - 2007 року  об’єдналися в навчально-науково-виробничий комплекс у складі Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Таке об’єднання засвідчило прагнення  відповідати європейським, більш прогресивним тенденціям в освіті, зорієнтованим на укрупнення навчальних закладів, сегментацію навчальних програм з метою надання більш якісних освітніх послуг і послідовного отримання студентами освітнього рівня: кваліфікований робітник-молодший спеціаліст – бакалавр-спеціаліст-магістр. Об’єднання двох навчальних закладів у комплекс – процес далеко не схематичний, поверхневий. Він ґрунтується на засадах, закладених у далекі 20-і роки, коли передбачалося, що саме принципи ступневості та послідовності в навчанні дозволять робітничій молоді отримати і якісну базу середньої освіти і трудові професійні вміння, й необхідні навички для організації виробництва. Наявність споріднених професій і спеціальностей  дозволило піднести якість освіти на більш новий, більш ґрунтовний рівень.
 


 
Наші особливості і переваги:
  • не потрібно від’їжджати  з міста;
  • диплом державного зразка;
  • для продовження навчання в рамках неперервної освіти до отримання освітнього рівня «бакалавр» з відповідного напрямку підготовки проходження зовнішнього незалежного оцінювання не є обов’язковим.
  • скорочений термін навчання до отримання кваліфікаційного рівня «бакалавр» з можливістю подальшого продовжування навчання з метою опанування наступного кваліфікаційного рівня «спеціаліст», «магістр».