Випускникам шкіл iз зони АТО!

   Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місце проживання яких є територія проведення антитерористичної операції».

   Ним передбачено, що особи, місце проживання яких є територія проведення АТО (Розпорядження КМУ), матимуть можливість вступати до ВНЗ, які розташовані на території Луганської та Донецької областях, де здійснюють свої повноваження обласні військово-цивільні адміністрації, за умови складання ЗНО або вступних іспитів на конкурсній основі.

   З будь-яких питань щодо отримання атестату про загальну середню освіту або свідоцтва про базову загальну середню освіту та особливостей вступу до коледжу звертатися до приймальної комісії за телефонами +38(095)-184-69-47; +38(096)104-71-61.

Випускникам шкіл з окупованих територій

Міністерство освіти і науки України спростило процедуру отримання учнями шкільних свідоцтв у 9 класі та атестатів в 11-му класі.

Для отримання атестатів і свідоцтв та подальшого вступу до ВНЗ на підконтрольній Україні території учням з окупованих територій потрібно зробити наступне:

  1. Зверніться до будь-якого відділу освіти на території, яка контролюється українською владою та оформіть заяву на навчання за формою екстернат у запропонованому навчальному закладі (Завантажити відділи освіти). Наприклад, Ви вирішили проходити екстернат у м. Рубіжне Луганської області. Ви телефонуєте за вказаними у списку номерами (телефон Управління освіти Рубіжанської міської ради Луганської області), де Вам запропонують для екстернатного навчання та проходження ДПА навчальний заклад. Вас проінформують про можливості й форми екстернатного навчання, складання випускних іспитів, отримання документів про освіту та дадуть відповіді на всі хвилюючі Вас питання.
  1. Під час проходження екстернату Ви матимете можливість зареєструватись для проходження ЗНО та обрати навчальні предмети. Зробити це згідно з правилами Вам допоможуть в обраній для навчання опорній школі.

Перелік сертифікатів Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), необхідних для вступу на обрану Вами спеціальність розміщено на нашому сайті. (посилання).

Для вступу на будь-яку форму навчання на базі 9 класів документи подаються до приймальної комісії за адресою: м. Рубіжне, пров. Клубний, 12.

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами +38(095)-184-69-47; +38(096)104-71-61.