Вступ до Луганського національного університету імені Тараса Шевченка

Обрання вищого навчального закладу - перший крок у доросле життя. Але студентські роки -це не тільки навчання. Це якість і стиль Вашого життя - яскравого та насиченого. 
Луганський національний університет імені Тараса Шевченка - один з патріархів вищої освіти на Донбасі, найбільший педагогічний ВНЗ в Україні. 
До того ж, ЛНУ - єдиний заклад у регіоні, який є дійсним членом Міжнародної та Європейської асоціацій університетів. Тож наш диплом у майбутньому - це елітна перепустка, яка відкриває Вам перспективи міжнародних стажувань та зробить доступним працевлаштування в країнах Західної Європи. 
Університет першим реагує на потреби вітчизняного й міжнародного ринку праці. Щороку ми відкриваємо близько 10 нових спеціальностей, аби саме наші випускники першими мали змогу прийти на престижні вакансії, високооплачувані посади у прибуткових галузях. 
У нашому університеті близько 30 тисяч студентів здобувають вищу освіту за 115 спеціальностями. Серед них - призери престижних змагань та конкурсів, володарі кращих нагород в Україні та світі: від наукових грантів й до олімпійських медалей. І у кожного з Вас є реальний шанс приєднатися до тих, хто вже зробив вибір на користь власного професійного успіху.
 
З 2013 року у Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка працює військова кафедра! За два роки Ви отримуєте офіцерське звання та військову спеціальність.
 
У 2013 році Луганський національний університет імені Тараса Шевченка підписав угоди щодо міжнародного наукового та академічного співробітництва з провідними університетами Європи. Починаючи з 2013 року, студенти університету матимуть можливість отримувати подвійні дипломи, а навчання буде відбуватися і на базі університету, і за кордоном в одному з університетів-партнерів. Це унікальна можливість поєднати освіту на батьківщині та одночасно відчути всі переваги Європейського освітнього простору.
 
Інформація з сайту luguniv.edu.ua
Абітурієнт до приймальної комісії подає наступні документи:
  • Паспорт (копія).
  • Документ про освіту і додаток до нього в оригіналі (або копії при наявності оригіналу).
  • Медична довідка 086-о (або копія з оригіналом)
  • 6 фотокарток розміром 3х4 см.
  • Сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти (оригінали або копії з оригіналом).
  • Копія документа про зміну прізвища (у разі різних прізвищ у паспорті та в документі про освіту).
  • Копія військового квитка або приписного посвідчення (для юнаків).
  • Документи, що дають право на пільги та їх копії.
  • Папка, 2 конверти з марками по Україні.
 
Правила прийому до ЛНУ
Каталог напрямів підготовки
Вступ за освітньо-кваліфікаційним рівнем „МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ”
Вступ за освітньо-кваліфікаційним рівнем „БАКАЛАВР”
Вступ за освітньо-кваліфікаційним рівнем „СПЕЦІАЛІСТ”
Вступ за освітньо-кваліфікаційним рівнем „МАГІСТР”