Головна » 2018 » Березень » 15 » 14 березня - День українського добровольця
18:33
14 березня - День українського добровольця

Благослови і вознеси
Болючу правду України,
Що йде від чистої роси,
Що йде від чистої сльози -
Не тільки смуток і руїни.
...І незнищенність України,
Народе рідний, вознеси!

    14 березня у День українського добровольця студенти та викладачі коледжу зустрічали поважних гостей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини у важкий для неї час  і  зараз захищають рідну землю від загарбників, а також тих, хто безкорисливо допомагає людям у різних ситуаціях – добровольців, волонтерів, атовців.

    Для учасників бойових дій, героїв – добровольців та волонтерів силами студентів коледжу був підготовлений урочистий, але в той же час щирий та теплий святковий концерт. Проникливі слова, яскраві хореографічні постановки  та задушевні пісні не залишили байдужими нікого з глядачів. З теплими словами привітань до присутніх звернулися  директор коледжу, учасник бойових дій, доброволець  В.О. Горелік, доброволець І.О. Радченко, волонтер Ю.В. Носарєва.

    Піднесена атмосфера урочистостей   показала незламну  позицію студентства, розповіла  про їхні  мрії та сподівання  та стала відвертим інструментом  висловлення  підтримки і поваги всім, хто безкорисно себе віддав служінню Україні.

 

Переглядів: 255 | Додав: Admin