Головна » 2019 » Листопад » 18 » 17 листопада – День студента
09:41
17 листопада – День студента

    17 листопада має особливе значення для студентів всього світу, адже це - Міжнародний день студента. Це свято зближує та об'єднує молодих людей усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що не має меж та кордонів.

   В Україні 17 листопада стали відзначати як День студента з 1999 року згідно з указом Президента № 659/99 від 16 червня 1999 року.

   Студенти в цей День традиційно веселяться на повну силу, забувши про майбутню сесію, заліки і "хвости".

  В коледжі до Дня студента проведено традиційний захід «Посвята у студенти», на якому першокурсники завойовували своє право називатися «студентами». Спочатку студенти-новачки виступили з підготовленою вдома візиткою, де показали своє особливе, неповторне обличчя, свої таланти, групову згуртованість. Друга частина випробувань була для них справжньою несподіванкою: три конкурси  різнопланові за змістом і метою – перевірка на винахідливість  у пошуках відповіді на веселі питання, на знання у сфері мовознавства,  на здатність перевтілюватись разом в образи фотозавдань.

   Перешкоди всі подолали, завдання виконали, проявили блискучу винахідливість, згуртованість, талановитість, що журі, у склад якого увійшли старшокурсниці, змушено було визнати, що новачки стали справжніми студентами і зараховуються у велику родину Рубіжанського політехнічного коледжу.

    Всі групи першого курсу отримали грамоти, що підтвердили їх новий статус «Студенти Рубіжанського політехнічного коледжу» і солодкі призи до Дня студента від профспілки коледжу.

   Студрада зустрічала своє свято  за чаюванням з фірмовими тістечками, спілкуючись у дружньому колі і водночас вирішуючи важливі проблеми сьогодення.

   Бажаємо студентам здоров'я і бадьорості, щастя й успіхів у всіх починаннях!

 

 

Переглядів: 144 | Додав: Admin