Головна » 2017 » Грудень » 6 » 1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом!
08:10
1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом!

     Поширення епідемії ВІЛ-інфекції продовжує залишатися об’єктивною загрозою національного масштабу та негативно впливати на репродуктивний потенціал населення багатьох країн світу, в тому числі і України.

     Рада студентського самоврядування коледжу провела акцію «Стоп СНІД!», у якій прийняли участь всі студентські групи. Свою небайдужість до цієї глобальної проблеми студенти виразили через красну стрічку, яку носили у продовж всього дня. Крім того, красна стрічка стала символом свобідної волі кожного студента об‘єднатися зі світовою спільнотою у боротьбі з «чумою ХХІ століття».

    Активісти РСС провели моніторинг кількісного складу учасників акції «Стоп СНІД!», вікторину «Як захиститися від СНІДУ?», нагадавши всім без виключення, що важливо знати, що особливість ВІЛ-інфекції полягає в тому, що це захворювання може роками не проявлятись жодними клінічними симптомами.

     Зважаючи на те, що пізнє звернення до лікаря значно зменшує вірогідність збереження здоров’я та продовження повноцінного життя людини з ВІЛ, ми радимо кожному, хто мав хоча б найменший ризик інфікуватися – обстежитись на ВІЛ.

    Загальновідомо, що для цієї недуги немає «авторитетів», тому кожний з нас має бути обережним та дотримуватись простих правил для виключення усіх можливих варіантів зараження на ВІЛ!

 

Переглядів: 216 | Додав: Admin