Головна » 2017 » Березень » 3 » А нумо, хлопці !
08:58
А нумо, хлопці !

    Ще з другої половини XІ століття стали проводитися військові змагання лицарів, так звані рицарські турніри. Призначенням турніру була демонстрація бойових якостей лицарів. Спочатку турніри зародилися як спосіб в мирний час навчатися військовим мистецтвам, а також для того, щоб досвідчені учасники могли показати свою доблесть.
     Ось і в нашому коледжі вже традицією стало проводити спортивно-розважальний конкурс "А нумо, хлопці"!, де студенти можуть проявити свою силу і мужність, а так само напередодні жіночого дня показати свою завзятість і прудкість.  Метою конкурсу є залучення більшої кількості студентів до систематичного зайняття фізичною культурою і спортом, виховання у них почуття колективізму і відповідальності, а також з метою пропаганди здорового способу життя.
     2 березня 2017 року в стінах Палацу Спорту студенти коледжу змагалися в естафетах "Кружилка", "Сіамські близнюки", " Велосипед", "Донеси лист", " Хокей", "Естафета із зупинками".  Учасники з великим задоволенням брали участь в конкурсах, а уболівальники веселилися від душі.

Серед студентів ІІ курсу найсильнішими стали:
І місце - група КД 15;
ІІ місце - група БСД 15;
ІІІ місце - група ЕД 15А.

Найсильнішими серед студентів І курсу виявилися:
І місце - група МД 16;
ІІ місце - група БСД 16;
ІІІ місце - група ЕД 16.

   Переможці спортивно-розважального конкурсу "А нумо, хлопці"! нагороджені почесними грамотами і солодкими призами.
    Молодці, хлопці! Так тримати!!!

 

Переглядів: 336 | Додав: Admin