Головна » 2017 » Січень » 19 » Акція «Ланцюг єднання»
14:31
Акція «Ланцюг єднання»

     18 січня за рішенням ради студентського самоврядування  до Дня Соборності України у коледжі проведена акція «Ланцюг єднання».

      В акції прийняли участь представники всіх студентських груп коледжу. Особливість проведення акції полягала в тому, що кожен представник прийшов з аркушами паперу кольорів державного прапору. У сумісній праці студенти коледжу створили свій особливий «ланцюг єднання», на якому в обрамленні жовто-блакитних кольорів запалало головне гасло сьогодення  - «Я люблю Україну!»

     Акція «Ланцюг єднання» проведена  на підставі листа  Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації № 01/05 – 30С  від 04.01.2017 р. «Щодо відзначення Дня Соборності України»,  Указу Президента України від 13 листопада 2014 року №871 «Про День Соборності України», який визначає, що 22 січня – у день проголошення  в 1919 році  Акта  злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки відзначається День Соборності України, та з метою формування  нацiональної свiдомостi студентів, виховання людської гiдностi, вiдродження паросткiв духовностi, формування рис громадянина Української держави; поглиблення знань про iсторичний факт злуки українського народу, його значення; пробудження iнтересу до поглибленого вивчення iсторiї та культурних надбань українського народу, до його героїчного минулого,  виховання глибокої поваги та любовi до свого народу та Батьківщини; формування  інтересу  до літератури про бій під Крутами; розвитку  мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни на прикладі подвигу однолітків.

Переглядів: 218 | Додав: Admin