Головна » 2017 » Червень » 22 » Акція милосердя «Доброта – це життя!»
13:29
Акція милосердя «Доброта – це життя!»

      Доброти ніколи не буває багато. Вона не має меж, відстаней, часу. Її нічим не можна замінити, без неї не можна прожити.
     Слава Богу, доброта приходить до мене дуже часто. І сьогодні вона не обійшла мій будинок стороною. Хочу висловити величезну подяку директору Рубіжанського політехнічного коледжу Горелік В.А. і заступникам директора Водолазській. І.Г, Вітовській І.А, Калюжному С.А, а також викладачеві будівельних дисциплін Моргун О.С. і студенту групи БСД14 Чуйко Дмитру за доброту, чуйність, увагу, турботу, виявлені до мене. Вони охоче погодилися зробити благодійний ремонт в моїй квартирі.
     Завдяки старанню, майстерності, творчості Олени Стефанівни і її студента Дмитра Чуйко моя квартира, як в казці, стала затишною, красивою, світлою. Сім днів спілкування з ними були для мене щастям. Вони мені стали рідними. Я переконалася, що в Рубіжанському політехнічному коледжі працюють прекрасні викладачі, які дають глибокі знання своїм студентам, прищеплюють їм навички майбутньої професії, а головне виховують в студентах людські якості - доброту, ввічливість, милосердя, працьовитість, вміння дарувати радість людям.
     Я всім вам низько вклоняюся до землі і бажаю директору коледжу, викладачам, студентам і мамі Дмитра - Чуйко Світлані Анатоліївні - тільки здоров'я, щастя, успіхів у праці та навчанні, і нехай девізом вашого життя будуть ці слова моєї душі:

«Яке щастя, коли здатний дати
і поряд той, кому все це потрібно.
Легко, коли не потрібно очікувати,
Коли дають, не вимагаючи повернення»

З повагою Марютина Галина Овсіївна

 

Переглядів: 210 | Додав: Admin