Головна » 2016 » Грудень » 10 » Art-проект «Україна та світ»
14:45
Art-проект «Україна та світ»

     Протягом цілого семестру студенти-першокурсники відкривали для себе нові сторінки знань про сучасні країни світу. На заняттях економічної та соціальної географії світу вони мали можливість ближче познайомитись з природними ресурсами світу, населенням, господарством, традиціями та культурою різних регіонів та країн. Втіленням знань студентів була реалізація Art-проекту «Україна та світ», над яким студенти працювали майже два місяці. Метою цього проекту є популяризація географічних знань серед молоді, активізація пізнавального інтересу до економічної географії, розвиток творчого потенціалу студентів при вивченні загальноосвітніх дисциплін.

     Знайомство з країнами стало яскравим дійством, що супроводжувалось переглядом презентацій та відеофрагментів. Студенти груп ТХД16, БД16, ЕПД16, ТД16 та ТСД16 підготували яскраві презентації у вигляді візитних карток сучасних країн та організували виставку художньої творчості «Україна і світ». В групах ТХД 16 та ТД16 пройшли семінарські заняття з використанням ігрових технологій «Цікава та загадкова Азія».

     В майбутньому на уроках географії планується знайомство з культурою країн світу через втіленні образів видатних пам’яток історії та мистецтва.

Викладач географії О. В. Болотіна

 

Переглядів: 192 | Додав: Admin