Головна » 2017 » Березень » 31 » Батьківські збори ІІ-ІV курсів
06:23
Батьківські збори ІІ-ІV курсів

     У п’ятницю 31 березня 2017 року в актовій залі ВП «Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» згідно з планом навчально-виховної роботи коледжу відбулися збори для батьків студентів ІІ-ІVго курсів.
     Заступник директора з навчальної роботи Водолазська І.Г. повідомила про особливості закінчення навчання на другому-четвертому курсах, про необхідність контролю відвідування занять та успішності студентів. Особливу увагу було приділено курсовому, дипломному проектуванню, проходженню навчальних та виробничих практик. Батьків студентів коледжу було проінформовано про зміни, які відбулися у законодавстві України щодо призначення стипендії.
     Заступник директора з виховної роботи Вітовська І.А. повідомила про виховну роботу, яка проводиться у навчальному закладі, труднощі та небезпеки з якими зустрічаються студенти-підлітки.
     Адміністрація коледжу порадила батькам у випадках, які викликають тривогу звертатись до психологічної служби навчального закладу і відповіла на всі питання, поставлені батьками.

Переглядів: 183 | Додав: Admin