Головна » 2017 » Квітень » 4 » День гумору і сміху
10:51
День гумору і сміху

     День гумору і сміху - цей День не внесений ні в які календарі знаменних дат і всенародних свят, але його цілком можна віднести до міжнародних, оскільки він з однаковим успіхом відзначається і в Україні, і в Німеччині, і в Англії, і у Франції, і в Скандинавії , і навіть на Сході.

    Українець без усмішки – як француз без сиру чи італієць без піци. У День сміху глузуємо з ворогів, даруємо усмішки коханим, посміхаємось у вуса, розсипаємо срібло сміху серед знайомих і чужинців.

   Жаданий гість Сміх завітав у коледж 3 квітня зі святковою програмою сміхопанорамою, яку підготували студенти різних груп і курсів.

   «Весела карусель» жартів, анекдотів з життя студентів і викладачів, лісових ведмедів і відомих героїв казок, кінофільмів, книжок, мультфільмів, пародій на популярних співаків принесла добрий настрій і святкову легку атмосферу у сирі будні життя студентів, викладачів, робітників коледжу.

    Звичайні студенти на театральному майданчику перетворилися на справжніх акторів: танцювали, співали, декламували сатиричні вірші, грали у театральних мініатюрах.

    Творчі колективи МД14А і ТХД15 бездоганно справилися з пародіями на популярні естрадні групи. Не залишили байдужими глядачів Карлсон і Малиш, ролі яких виконали студенти груп КД16 і КД14. Баба Яга, Червона Шапочка, Марфуша, Пеппі, Стара Шапокляк, Смайл, Клоуни, Семен Горбунков з фільму «Діамантова рука», веселий солдат Швейк - це зоряний парад смішних героїв, які принесли свій особливий дух на розважальну програму «Театр смішних героїв». А представляли цих героїв студенти груп БД16, ТСД16, ТХД16, РАД16, БД16, КД15, БСД16, ЕД15А, МД15А, ЕД16, ЕПД16, РАД14.

     Не обійшлося на святі без смішних історій з життя студентів і викладачів. З задоволенням слухали глядачі анекдотичні байки про те, у які «халепи» потрапляють студенти, коли приходять здавати екзамени. Дуже артистично жартували з цього приводу студентки групи ЕПД15.

   Взагалі веселіться! Не втрачайте оптимізму і святкуйте День сміху хоч кожного дня!

 

Переглядів: 232 | Додав: Admin