Головна » 2016 » Жовтень » 3 » День працівника освіти
08:22
День працівника освіти

       З любов‘ю і пошаною своїм педагогам!

 

       30 вересня коледж святкував День працівників освіти. Рада студентського самоврядування ретельно готувалась до свята. На засіданні  РСС була розроблена програма заходів до  Дня працівників освіти. І все відбувалося за планом, у який студенти уклали  пошану  своїм наставникам.

         Представники РСС 30 вересня зібрались у коледжі дуже рано, тому що для кожного педагога власноруч підготували подарунок – квітку, яка ніколи не зав‘яне і завжди буде нагадувати викладачам, що їх праця не марна, що є вдячні студенти, які у повсякденні не висловлюють свої добрі почуття, але несуть їх у своєму серці. Коваленко А., Довгаль Д., Медведєва А., Євдокимова К., Демчук Д., Грешних І.. Григор‘єв О., Дудник А . чергували на воротах і в фойє, дарували чудо-квіти, поздоровляли викладачів зі святом і запрошували їх на концерт.

         В фойє коледжу педагогів привітали веселі посмішки смайлів, які з любов‘ю намалювали студенти.  Групи МД15Б і БСД16 представили живого смайла, який дарував цукерки з різними побажаннями, викликаючи добрі емоції у всіх людей. На кожній перерві лунала весела музика, створюючи позитивну атмосферу.

         Високим акордом  став святковий концерт, головними діючими артистами якого були творчо обдаровані студенти коледжу. Всі пісні, вірші, танці  - це подарунки люблячих сердець!

         Творчий колектив складали  студенти всіх курсів – від мала до велика: Заяць А., Холод Є., Бєлов С., Власенко Д., Дівенко Ю., Кобзар М., Ковальчук І., Трон К., Шевелев О., Зубкова А., Демчук Д., Єфімцев Д., Левацький Д., Шестопалов В.. вокальний колектив групи КД15, Ковтун А..

     Яскраво виступали танцювальні самодіяльні студентські колективи груп ТХД16, ЕПД16, збірний колектив під керівництвом Мірошниченко Л..

    Порадували талановиті виступи студентських груп МД15А і РАД16., які співали сучасні пісні під акомпанемент гітаристів Лісовіна Д. і Кобзаря М..

    Нехай доброта святкового настрою живе в серці кожної людини!

Переглядів: 207 | Додав: Admin