Головна » 2018 » Вересень » 17 » День сім’ї
08:10
День сім’ї

     Вже більше ніж тридцять років поспіль у середині вересня у нашому місті святкують День сім’ї. Це свято є улюбленим для багатьох рубіжан. У цьому році хмура погода й злива завадили проведенню запланованих урочистих заходів. Але, не зважаючи на всі негаразди, фестиваль закладів освіти професійного спрямування «Театр фігур з відомих творів» відбувся. Площадку для проведення фестивалю організатори перенесли в фойє Рубіжанської міської ради, і студенти-учасники з задоволенням пройшли парадом, демонструючи героїв з улюблених творів.

     Студенти РПК теж взяли участь у цьому заході. Поряд зі студентами 3-ого курсу Паніною Наталією, Костіциним Павлом, Пасічником Данилою, Анісічем Русланом, які є кістяком нашої творчої коледжанської команди, дебютували й студенти першого курсу групи ЕПД18/БД18: Мальцева Тетяна, Говальова Катеоина, Цихач Тетяна, Ігнатенко Валерія, Кушнарьова Влада, Зінковська Анастасія.

     Ми вітаємо наших учасників, бажаємо їм творчих успіхів і дякуємо за те, що гідно представили свій рідний коледж на міському рівні серед студентської молоді вищих закладів освіти і закладів освіти професійного спрямування.

 

Переглядів: 156 | Додав: Admin