Головна » 2016 » Листопад » 21 » День СТУДЕНТА 2016
07:21
День СТУДЕНТА 2016

     17 листопада – Всесвітній День студента. З нагоди свята у коледжі пройшов ряд заходів.  Протягом дня в ефір виходили поздоровлення від ради студентського самоврядування, лунали кращі пісні відомих співаків України і світу.

     На великий перерві у фойє учбового корпусу пройшов конкурс газет «Знайомтесь – це ми!», де першокурсники,  що успішно пройшли період адаптації у коледжі, сміливо заявили про своє нове звання – вони студенти РПК, вони вже студентський колектив! Журі уважно розглянуло кожний витвір і зробило висновок: всі газети дуже цікаві і позитивні. Найкращими визнані такі з них:  ЕПД16 – 1 місце;  ТХД16 – 2 місце; БД16 – 3 місце.

     Студенти - це люди, які не вміють нудьгувати. Зате вони вміють з будь-якого заходу влаштувати свято. В актовій залі коледжу відбулося свято - ПОСВЯТА У СТУДЕНТИ. Десять груп першого курсу дебютували на сцені коледжу у якості веселих, кмітливих, талановитих акторів. Всі виступи були неперевершені! Глядачі з зацікавленістю спостерігали за виступами груп і дарували акторам щирі  аплодисменти.

    Міжнародний День студента  - свято молодості, бадьорого духу, яскравих мрій,  безтурботного життя, веселого кола друзів.     

Переглядів: 164 | Додав: Admin