Головна » 2016 » Листопад » 21 » День СТУДЕНТА 2016 в студентському гуртожитку РПК
13:47
День СТУДЕНТА 2016 в студентському гуртожитку РПК

17 листопада - весь світ святкував  Міжнародний День студентів! У студентському гуртожитку РПК цей день став чудовим приводом для веселощів, танців і конкурсів!
Більше 120 студентів РПК і ліцею, що мешкають в гуртожитку, в ритмі студентського життя раділи і відзначали  це свято!

Студентська рада гуртожитку і вихователь Трикоз Тетяна Степанівна організували для всіх студентів- конкурсно- розважальну програму.

Дві команди "новачків" і "старожил" гуртожитку - "Позитив" і "О май гад"  змагалися  за 1 місце. "Візитна картка команди", "Ода шпаргалці", "Статуя студентської свободи", "Флешмоб", жартівливе змагання "Шлях додому" були представлені жюрі і гостям вечора- Вітовській І.А., Масліковой Ю.В., Тарасенко О.І. , Голоденко В.М., Дудніку Артуру .

Студенти жартували і сміялися, танцювали і показували свою акторську майстерність.  Впродовж вечора команди отримали увагу  своїх уболівальників, які в теплій і дружній обстановці підтримували гучними аваціями, студентському завзяттям і гумором промовців.
Усіх першокурсників, що поповнили стіни студентського будинку, щиро вітали в рядах гуртожитку. Танцювальний колектив під керівництвом Мирошниченко Любові, вокалісти- Ігор Ковальчук, Максим Ляхов, Сабіна Щербакова, Яна Попова порадували своїми талантами в концертній програмі вечора. На «біс" зустрічали хлопців у жартівливому номері "Синхроністи".

 Вечір "В ритмі студентського життя" подарував усім присутнім море посмішок, сміху, студентської хвилі позитиву. І по  завершенню програми усіх чекала студентська каша з вогнища, солодощі та  дискотека.
Ну і, як належить у свято- студенти  отримали  приємні сюрпризи та подарунки,  Хочеться побажати студентам залишатися завжди веселими, життєрадісними, щасливими, цікавими людьми! Сподіваємося, що дні і роки, які ми проводимо в стінах  гуртожитку, на все життя запам'ятаються, як найкращий час.

Переглядів: 216 | Додав: Admin