Головна » 2017 » Лютий » 14 » День Святого Валентина
13:18
День Святого Валентина

    День Святого Валентина увійшов у наше життя нещодавно, але дуже швидко став улюбленим святом.

    Кожного року у коледжі до цього дня готуються різноманітні заходи і конкурси.

    14 лютого 2017 року з великим успіхом пройшла святкова програма до Дня Святого Валентина, на яку були запрошені всі студенти, викладачі, робітники і співробітники нашого коледжу.

   Відповідальними за естетичне оформлення фойє на засіданні студради були призначені студенти групи ЕПД16, які з завданням відмінно справилися.

  У цей день працювали салони з виготовлення прикрас для свята. Перший салон відкрили студентки групи ТХД16, які показали свою майстерність з виготовлення упаковки для подарунка.

   Другий салон належав дівчатам з групи БД16, які поділилися з відвідувачами знаннями з виготовлення святкової листівки у стилі «HEND WORK».

  Музично – літературно – театралізовану виставу «Хай живе любов на Землі» підготували студенти груп ТД16, ЕПД16, РАД16, ЕД16.

 Неперевершеними ведучими на святі були Бєлов Семен і Лісна Анастасія. Першокурсники успішно увійшли в команду ведучих коледжу і, сподіваємось, стануть надійною зміною.

  Дебютантами цієї вистави стали студентки групи ТД16 Завада П., Кучмейчук М., Живага Д., Сердюк І., Собель А., Волкодав А., які принесли на свято дух Древньої Греції. Дебютантами у жанрі «суспільне фото» стали студентки групи ТХД16 Волошина А. і Туленцова А.

  Вокалісти Шевельов Олексій і Мінайленко Ганна порадували глядачів чарівними піснями. Але не тільки духовною їжею розважали молодь: студенти групи ТХД15 і ТД14 на ярмарку – розпродажі запропонували покупцям символічну випічку - пряники у виді серця і симпатичні тістечка. Бажаючих вкусити солодкий смак свята було дуже багато.

   Затоки символів Дня Святого Валентина змогли заробити призи, відгадуючи питання вікторини.

  Жодне свято не зможе відбутися, якщо не буде звукооператорів. Завдяки старанній роботі студентів Власенка Д. і Зайця А. свято було наповнено музикою, піснями, прикрашалося відео заставками.

   Хочеться звернути увагу на незвичайні прикраси у фойє – купідони і фігурки закоханих, які власноруч зробила студентка групи ТД16 Завада Поліна. Дивуєшся тому, якими талановитими є наші студенти! Нехай молоді таланти, як іскри Бога, радують світ!

 

 

Переглядів: 299 | Додав: Admin