Головна » 2019 » Жовтень » 3 » День технаря або День техніків
11:08
День технаря або День техніків

     3 жовтня проводять День технаря або День техніків (працівників в області технологій).

     У цей день ми пропонуємо старшокласникам розглянути можливість отримання професії в області технологій. Але, звичайно ж, перш за все День технаря - це привід висловити таку заслужену подяку всім технічним фахівцям у всіх областях.

     Можливо, офісний технік більшу частину часу здається вам типовим занудним ботаном. Але, коли ваш комп'ютер виходить з ладу, цей ботан є просто безцінним, бо він, і тільки він, може відновити працездатність вашої системи швидше, ніж ви вимовите слово «гігабайт».

     Звичайно ж, цей день – для всіх техніків, а не тільки для комп'ютерних адміністраторів. Є багато робочих місць, які вимагають висококваліфікованих фахівців для управління обладнанням всіх видів. І саме в Рубіжанському політехнічному коледжі вас, дорогі старшокласники, познайомлять і навчать бути цими висококваліфікованими фахівцями з різних галузей.

     Давайте в цей особливий день подякуємо всім технікам у всіх областях нашої високотехнологічної сучасності.

     Переконайтеся, що ваш знайомий технар знає, як високо його цінують. Обов'язково подякуйте йому за працю. Може бути, подаруйте невеличкий сувенір або просто відправте листівку. Турбота про вашого технаря неодмінно принесе вам дивіденди, коли у вас щось зламається.

Ось і ми бажаємо нашому технарю дуже щасливого Дня технарів. Ти – кращий!

     Якщо у вас зламається комп’ютер, ви покличете техніка з обслуговування комп’ютерів і будете сидіти і відпочивати. А якщо зламається насос, який качає воду у місто або відкачує стічні води, якщо зламається двигун ліфта або двигун літака, жодний комп’ютер вас не врятує. І тут на допомогу прийдемо ми – студенти спеціальності 133 Галузеве машинобудування.

Вітаємо з днем технаря всіх механіків!

     Ми знаємо як із … зробити цукерочку. Приходьте вчитися до нас на спеціальність 274 Автомобільний транспорт – ми й вас навчимо!

Вітаємо всіх автомеханіків країни і світу зі святом!

 

Переглядів: 98 | Додав: Admin