Головна » 2016 » Листопад » 11 » День української писемності та мови
13:25
День української писемності та мови

    Дуже насичено пройшло свято української писемності та мови в Рубіжанському політехнічному коледжі. На перервах піднесений настрій створювали сучасні українські  пісні. З нагоди свята студенти  творчо  готували святкові буклети: вони вийшли яскравими, мали цікаву та корисну  інформацію. Варто відзначити  роботи студентів Моргуна Д. ( КД16),  Бахмет Т. (ТХД 15), Дюканової С. (ТХД15), Пащук А.(КД16), Шулака А.(КД16), Мирошниченко Л.(БД15), Островерхової Д.(ЕПД16).

    З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови як духовного потенціалу нації, виховання високої мовної культури студенти та викладачі  долучилися до акції «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності». Це було зворушливо і відповідально, хвилююче та емоційно – приєднатися до мільйонів українців, які разом писали диктант, приєднатися  до тих, хто любить і шанує рідне слово!

    Студенти І курсу взяли участь у філологічному квесті «Мовний калейдоскоп», де  мали можливість  показати свої знання з фразеології, морфології, правопису, продемонструвати вміння редагувати речення, проявити  широту свого кругозору та ерудицію.  Команди із захопленням виконували завдання, активно відповідали на питання. За результатами гри  І місце посіла команда групи ТХД16,  ІІ місце – команда групи ЕПД16, ІІІ місце – група КД16.

    11 листопада в коледжі стартував І етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, до якого щорічно  долучаються понад 5 млн. учасників з 20 країн світу.

    Отже, підводячи підсумки святкових заходів, бажаємо студентам нашого коледжу міцних знань з рідної мови. Віримо, що любов до рідного слова знайде місце у повсякденному житті молодого покоління, а не тільки у святкові дні!

 

Переглядів: 234 | Додав: Admin