Головна » 2019 » Лютий » 13 » День відкритих дверей зі спеціальності   «Енергетика, електротехніка та електромеханіка»
10:55
День відкритих дверей зі спеціальності   «Енергетика, електротехніка та електромеханіка»

     9 лютого  в нашому коледжі для слухачів підготовчих курсів пройшов день відкритих дверей зі спеціальності  141  «Енергетика, електротехніка та електромеханіка», який проводила циклова комісія спеціальних електротехнічних дисциплін.  Цей захід був присвячений професії електрика та її необхідності у сучасному суспільстві.

     Голова циклової комісії Руда О.О. розповіла про професію, яка з’явилася наприкінці позапрошлого століття. Саме тоді, з появою перших електростанцій виникла необхідність контролю коштовного устаткування.

       З задоволенням слухачі переглянули фільм про професію електрика.

    Викладач Гриценко Ю.Д. на наочних стендах показав майбутнім студентам які процеси проходять в електричних колах, відкіля береться електричний струм, як він розподіляється до споживачів. Викладачі Нікітін С.Є., Синиця В.Л. провели юнаків та дівчат по електротехнічним лабораторіям, та розповіли які практичні навички вони зможуть отримати в коледжі.

        Викладач Моїсеєнко Н.А. для случахів підготовчих курсів організувала та провела цікаві конкурси. Діти розгадували загадки, розбирали наданий матеріал на провідники та діелектрики. Командам переможцям були вручені солодкі призи.
       Проведений захід дуже сподобався дітям. Вони отримали інформацію про професію електрика.

   Запрошуємо всіх бажаючих поступати до нашого коледжу на спеціальність «Енергетика, електротехніка та електромеханіка».

 

Переглядів: 46 | Додав: Admin