Головна » 2017 » Грудень » 7 » День Збройних Сил України
07:54
День Збройних Сил України

    6 грудня - День Збройних Сил України.

    До Дня Збройних Сил України коледж готувався відповідально і старанно, тому що це свято мужніх і сильних людей, що стоять на захисті кордонів нашої держави. Для першокурсників урочистий захід пройшов у колі шановних гостей, яких запросили директор РПК Горелік В.О. і рада студентського самоврядування коледжу. На святі були присутні: військовий комісар Рубіжансько-Кременського ОМВК Суханов В.В.; керівник дитячої громадської організації «Ніхто, крім нас» Доброжан В.В.; професійний військовий, підполковник у відставці, викладач коледжу, Янголенко С.І. і військовослужбовці. Поважні гості привітали студентів – майбутніх захисників України – зі святом і побажали мирного неба, достойного життя і бути справжніми патріотами України. Кожний гість – справжній  приклад відваги, мужності і безкорисної любові до своєї Батьківщини. У скрутні часи життя українського народу вони захищали свободу, незалежність і майбутнє своєї країни.

    ГО «Громадська організація «Спілка ветеранів АТО. м.Рубіжне» за особистий внесок у розбудову України та боротьбу за незалежність, сумлінну службу в ім‘я Незалежності України, бездоганне виконання службових обов‘язків та з нагоди Дня Збройних Сил України нагородила військового комісара Рубіжансько-Кременського ОМВК Суханова В.В. медаллю «Богдана Хмельницького», а військовослужбовці - почесними грамотами. Урочиста церемонія нагородження пройшла в актовій залі Рубіжанського політехнічного коледжу у присутності студентів, що стало значущим моментом у вихованні патріотичних почуттів нашої молоді.

   Творча студентська команда ради студентського самоврядування підготувала для гостей великий святковий концерт і таким чином висловила захисникам України свою повагу і щиру подяку.

 

Переглядів: 322 | Додав: Admin