Головна » 2017 » Вересень » 19 » День здоров'я
09:29
День здоров'я

     15 вересня 2017 року на спортивних майданчих Палацу спорту пройшло традиційне спортивне свято «День здоров’я». У заході прийняли участь студентські групи 1-4 курсу. Юнаки та дівчата змагалися в стрибках в довжину з розбігу, в ударі м’яча у футбольні ворота, у кидку м’яча у баскетбольний кошик, у бігу на коротку відстань 60 м, у дартсі, у перетягуванні канату.

Переможцями серед груп ІІІ-ІV курсу стали:

І місце – гр. РАД 17С (юнаки), гр. ТСД, ТПД 15 (дівчата)

ІІ місце – гр. РАД 15 (юнаки), гр. КД 14 (дівчата)

ІІІ місце – гр. МД 15А, Б (юнаки), гр. ТХД 14 (дівчата)

Серед груп ІІ курсу:

І місце – гр. МД 16 (юнаки), гр. ТХД 16 (дівчата)

ІІ місце – гр. ЕД 16 (юнаки), гр. БД, ЕПД 16 (дівчата)

ІІІ місце – гр. КД 16 (юнаки), гр. ТСД 16 (дівчата)

Серед груп І курсу:

І місце – гр. МД 17 (юнаки), гр. ЕПД, БД 17 (дівчата)

ІІ місце – гр. РАД 17 (юнаки), гр. КД 17 (дівчата)

ІІІ місце – гр. КД 17 (юнаки), гр. ТХД 17 (дівчата)

    Також студенти брали участь у змаганнях окремого заліку – підтягуваннях на перекладені (юнаки) та вправі на гнучкість (дівчата).

Найкращими серед юнаків стали:

І місце – Захаров Максим, гр. РАД 15

ІІ місце – Стрельцов Максим, гр. ТХД 14

ІІІ місце – Ящишен Віктор, гр. ЕД 14Б.

Найгнучкішими виявилися:

І місце – Грицай Сніжана, гр. ТХД 15

ІІ місце – Іванова Вікторія, гр. ТСД 16

ІІІ місце – Сенинець Анастасія, гр. ТХД 16.

   Переможці командних змагань були нагороджені грамотами та солодкими призами, переможці окремого заліку нагороджені грамотами та медалями.

  Також в ході свята були відзначені найкращі спортсмени-активісти, учасники коледжанської та міської Спартакіади з різних видів спорту:

Агафонов Денис, гр. МД 14Б

Бахмет Ангеліна, гр. КД 14

Бахмет Станіслав, гр. МД 16

Бєлов Семен, гр. РАД 16

Бєлоусов Сергій, гр. КД 14

Білоіваненко Андрій, гр. КД 14

Видренко Анастасія, гр. ТХД 16

Гадючка Дар’я, гр. ЕД 15А

Граудіна Анастасія, гр. ТСД 16

Григор’єва Дар’я, гр. КД 14

Григор’єв Владислав, гр. ЕД 16

Грицай Сніжана, гр. ТХД 15

Дудник Артур, гр. МД 15А

Євдокимова Катерина, гр. ЕПД 16

Єфімцева Анастасія, гр. ТХД 15

Завгородній Олександр, гр. КД15

Заяць Артем, гр. ЕД 14А

Казаков Руслан, гр. ЕПД 16

Кальницький Руслан, гр. РАД 15

Клименко Ірина, гр. ТХД 16

Кобзєва Юлія, гр. ТД 15

Ковальова Вероніка, гр. ТХД 16

Ковальчук Ігор, гр. РАД 15

Кольцов Микита, гр. ТХД 15

Кривега Микита, гр. РАД 16

Левицький Сергій, гр. ЕД 14А

Левченко Ірина, гр. ЕПД 15

Лєвін Микита, гр. МД 14Б

Мамєдов Орхан, гр. ТД 15

Маслов Валерій, гр. МД 16

Мацегора Іван, гр. РАД 16

Мірошніченко Любов, гр. БД 15

 

Обоянський Євген, гр. ЕД 14Б

Пащук Ангеліна, гр. КД 16

Петровський Володимир, гр. ЕД 14А

Петряшов Дмитро, гр. ЕД 16

Погорєлов Артем, гр. МД 15Б

Полтавський Данило, гр. МД 14А

Потапенко Богдан, гр. ЕД 16

Решотка Дмитро, гр. РАД 15

Руденко Кирило, гр. МД 16

Слєпець Роман, гр. РАД 16

Старокожев Іван, гр. ЕД 15Б

Степанцова Оксана, гр. ЕПД 15

Стрельцов Євген, гр. МД 15Б

Суханова Яна, гр. ТПД 14

Харченко Артем, гр. МД 15Б

Цибуля Ілля, гр. ЕД 15А

Яремчук Борис, гр. ЕД 15А

Вони також нагороджені почесними грамотами та медалями.

Бажаємо всім міцного здоров’я!

Молодці! Так тримати!

Переглядів: 235 | Додав: Admin