Головна » 2017 » Вересень » 1 » День Знань
12:02
День Знань

    У нашій країні щороку 1 вересня відзначається свято День Знань. Свою назву він отримав завдяки тому, що є першим днем осені, коли починається новий навчальний рік у всіх українських школах, а також середніх і вищих навчальних закладах. День знань - це свято для всіх учнів, студентів, їх батьків, вчителів і викладачів, а також усіх тих людей, які хоч якось пов'язані з обслуговуванням школярів і студентів.

     У Рубіжанському політехнічному коледжі перше вересня для старшокурсників розпочалось з тематичного уроку «Європа – це цивілізаційний вибір України». А для першокурсників, які обрали шлях професійної освіти, та студентів Інституту фізики, математики та інформаційних технологій Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, у яких у 2017 – 2018 навчальному році змінилось місце дислокації, було проведено урочисте свято, на якому їх щиро привітали директор Рубіжанського політехнічного коледжу В.О.Горелік, проректор з науково-педагогічної роботи Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України О.С.Меняйленко і директор Інституту фізики, математики та інформаційних технологій Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Г.А.Могильний.

    Творчий студентський колектив підготував яскраву святкову програму і привітав молодших товаришів піснями, танцями, добрим словом.

Стартував новий 2017-2018 навчальний рік. Хай всім щастить!

 

Переглядів: 501 | Додав: Admin