Головна » 2018 » Вересень » 3 » День Знань
13:40
День Знань

                День Знань – день початку навчального року в Україні. Це важливий день для всіх українців, тому що потужна сила магніту знань підкорює життя всієї нації особливому ритму на десять місяців. Для першокласників і першокурсників – це крок у нове життя, де людина віддає себе волі розуму, а для тих, хто продовжує навчання, – це нова висота на безкінечному сходженні до вершини знань, вдосконалення самого себе.

         Першого вересня на літньому майданчику Рубіжанського політехнічного коледжу імені О.Є.Порай-Кошиці зібралися після довгих канікул студенти, викладачі, поважні гости, батьки. Трішечки засмученими, але щасливими виглядали першокурсники Рубіжанського політехнічного коледжу і Інституту фізики, математики та інформаційних технологій Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – їх життя кардинально змінилося, тому що вони обрали для професійного навчання найкращі вищі навчальні заклади Луганщини, де інша атмосфера взаємовідносин, інше ставлення до знань.

         Кожного року перший урок в Україні присвячується рідній Батьківщині, любові до свого народу, його історії, минулому і сучасному. Творча студентська команда, яка підготувала свято, з безмежного переліку тем про Батьківщину виділила головне гасло, що проходить червоною стрічкою через серця всіх українців, і дала назву святу – «Я люблю Україну!».

        На урочистому святі всіх присутніх щиро привітали директор Рубіжанського політехнічного коледжу В.О. Горелік, проректор з науково-педагогічної роботи Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України О.С. Меняйленко, директор Інституту фізики, математики та інформаційних технологій Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Г.А.Могильний, старший солдат, учасник АТО Краснобородько С.М., архімандрід Свято-Георгієвського храму отець Іосаф.

   З хлібом-сіллю завітала на свято матір Україна, роль якої зіграла студентка Тулєнцова Анастасія. Українські пісні подарували Соболь Дар’я, Солошенко Ангеліна, Сосницький Владислав. З дивовижними танцями прийшли на свято учасниці студентського хореографічного колективу Паніна Наталія, Швед Поліна, Піменова Євгенія, Мельничук Дар’я, Качура Ольга, Волошина Анастасія, Щербакова Дар’я, Саленко Поліна, Сибіна Вікторія, Кучма Вікторія, Альошина Тетяна, Романенко Юлія, Солдатова Олександра.

А ведучі Березан Яна, Галащенко Наталія, Крамаренко Олександра, Костіцин Павло, Пасечник Данила і звукооператор Моргун Данила привітали студентів, викладачів і гостей теплим словом і яскравою музикою.

         З новим 2018-2019 навчальним роком!

   

 

Переглядів: 178 | Додав: Admin