Головна » 2018 » Квітень » 6 » «Дерево життя» - символ єднання і перемоги життя
10:43
«Дерево життя» - символ єднання і перемоги життя

     Великдень – найбільше християнське свято, яке символізує торжество віри, перемогу над гріхом та смертю, початок нового життя. Цей день має багаті традиції і символи.

    Одна з таких традицій – це фарбування та прикрашання яєць. Писанки символізують весну та відродження нового життя, а процесу їх створення завжди приділяли особливу увагу, вкладали особливі почуття. Загальноколеджанський захід до Великодня 2018 року, присвячений писанці, пройшов під назвою «Дерево життя». Наслідуючи стародавні традиції українського народу та традиції, що прийшли з європейських країн, коледжані створили чарівне Дерево життя, в яке вкладено глибокий сенс єднання добрих сил і ствердження нового світлого життя. Кожна студентська група створила писанку, які разом прикрасили гілля дерева, і воно розквітло, засяяло яскравими барвами весни та відродження. І що особливо було дивовижним – це те, що кожна писанка, яку представили на виставці, без сумніву, є витвором справжнього мистецтва.

   Дякуємо всім студентам і кураторам за насолоду для душі і серця, отриману від чудово виконаних писанок, за креативність та небайдужість!

    Разом ми можемо подолати всі труднощі. Життя триває!

    Зі святом Великодня!

 

Переглядів: 219 | Додав: Admin