Головна » 2021 » Вересень » 30 » До 80-их роковин трагедії Бабиного Яру
17:35
До 80-их роковин трагедії Бабиного Яру

     За два дні, 29 і 30 вересня 1941 року, на околиці Києва розстріляли 33 771 людину. Це був не просто розстріл. Це був конвеєр. Люди кричали від жаху.  Тільки за перший день було розстріляно понад 20 тисяч людей. У Бабиному Яру продовжували розстрілювати і після 30 вересня…

     Інститут національної пам‘яті України пише наступне: «Братською могилою і символом Голокосту в Україні став Бабин Яр. З вересня 1941 року до кінця вересня 1943-го він був місцем регулярних розстрілів і захоронень, які проводили органи нацистської поліції безпеки та айзантцгрупи СД разом із військовою та цивільною владою Києва. Жертвами нацистів стали євреї, роми, українські націоналісти, радянські військовополонені, пацієнти київської психіатричної лікарні та інші національні чи соціальні групи, яких окупанти вважали ворогами або ж "просто зайвими". Бабин Яр – це некрополь для більше ніж 100 000 цивільних громадян та військовополонених».

     Страшну трагедію Бабиного Яру неможна забувати! Ці сторінки історії не підлягають забуттю! На уроках історії викладачі провели лекторій для здобувачів освіти за темою: «Трагедія, що не підлягає забуттю!», а бібліотека підготувала виставку-розповідь «Пам‘ятати, щоб не повторилось!»

 

Переглядів: 67 | Додав: Admin