Головна » 2021 » Грудень » 6 » До Дня Збройних Сил України
12:55
До Дня Збройних Сил України

     Кожного року 6 грудня в Україні вітають воїнів Збройних Сил. Це мужні люди, яки обрали справою свого життя  захист Батьківщини. Вони щоденно відстоюють мир та спокій свого народу. Від імені студентського і педагогічного колективу висловлюємо вдячність кожному воїну!

     А нашим здобувачам освіти надійшли привітання від викладачів і робітників коледжу, які займаються справою виховання майбутніх захисників України.

Викладач дисципліни «Захист України», капітан ВСУ, Чусов О.В.:

«Шановні юнаки та дівчата! В лавах Збройних сил України служать кращі з кращих. Захищати Батьківщину – це почесна місія для кожного  громадянина. Вам бажаю брати приклад з найкращих! Будьте сильними,  мужніми, відважними, готовими кожну мить встати на захист своєї Вітчизни!»

Керівник фізичного виховання Туленцов О.В:

«Майбутній воїн повинен бути у добрій фізичній формі і мати здоровий дух! На заняттях фізкультури викладачі допомагають Вам зміцнювати тіло і намагаються розвинути найкращі моральні риси. Але тільки самовдосконалення може принести позитивні результати! Будьте відповідальними, врівноваженими і достойними чоловіками, здатними захищати свою родину і Україну!»

Фахівець з мобілізаційної роботи Мирошникова В.Є.:

«Бажаю майбутнім воїнам здоров‘я, щасливого особистого життя, мирного неба над головою, але бути готовими стати на захист своєї України у будь-який час!»

 

Переглядів: 75 | Додав: Admin