Головна » 2017 » Травень » 23 » Душі прекрасні пориви
13:23
Душі прекрасні пориви

     17 травня в коледжі пройшла поетична година «Душі прекрасні пориви», в якій прийняли участь студенти коледжу, викладачі і гості творчого заходу. Організатором свята музики та поезії стала Григор‘єва Н.В.

     Почесний гість заходу - Меняйлова Людмила Віталіївна, людина з великої літери, надзвичайна особистість. З її ім‘ям пов‘язана велика частина історії коледжу. Меняйлова Л.В. 50 років опікується поетичним клубом «Парус», що успішно діє при коледжі. В колективі Людмилу Віталіївну щиро називають жінкою-борцем, людиною всеперемагаючої любові та людяності. А її педагогічну діяльність - вогником щирої безкорисної любові до людей, літератури, поезії та самого життя.

     Вперше на такому заході був присутній представник університету ЛНУ ім. Т. Шевченка в особі Чумака М.М. – кандидата історичних наук, доцента.

    В теплий весняний день люди по-особливому відчувають хвилювання душі і серця. Ось і на цій зустрічі говорили про поезію, слухали музику, читали свої улюблені вірші.

    Слухаючи музику або читаючи вірші, кожен по-своєму відчуває їх красу, кожному вони говорять про своє, кожен знаходить і любить у віршах щось особисте, необхідне для нашого внутрішнього світу. Присутні ще раз переконалися, що поезія проникає в найпотаємніші глибини духовного життя людини, вчить розуміти оточуючих, робить морально багатою особистість.

   Дуже приємно, що студенти першого курсу відповідально підготувались до заходу і з натхненням декламували свої улюблені поетичні твори. Хочеться подякувати та відзначити учасників поетичної години, а саме: Шестопалова В., Недбайло С., Тулєнцову А., Волкодав А., Сосницького В., Олійника В., Лісну А., Скибу М., Григор‘єву С., Швед П., Костиціна П., Паніну Н., Шевелєва О., Летючу Н..

    Творча зустріч об‘єднала в колі однодумців викладачів і студентів, серця яких на той час бились в одному ритмі. Викладачі, як і студенти, щиро ділилися своїми почуттями, читаючи улюблені вірші. А фактором натхнення стала Меняйлова Л.В., яка сама декламувала поетичні твори та підібрала тематичні музичні ролики.

   Заключне слово на поетичній зустрічі було надано представнику Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – Чумаку М.М. Він був приємно вражений творчою атмосферою, енергетикою високої поезії та не підробною зацікавленністю учасників. Було підкреслено, що подібні заходи відіграють велике значення для виховання духовної культури нашої молоді.

 

Переглядів: 207 | Додав: Admin