Головна » 2017 » Листопад » 14 » Екскурсія до Рубіжанського об’єднання управління Пенсійного фонду України Луганської області
12:24
Екскурсія до Рубіжанського об’єднання управління Пенсійного фонду України Луганської області

     02.11.2017р. наші групи РАД15, ТХД15, ТСД15 та МД15Б разом з викладачами були запрошені на екскурсію до Рубіжанського об’єднання управління Пенсійного фонду України Луганської області за адресою вул. Студентська, 35а. Начальник управління Наталія Смаглюк, начальник відділу обслуговування громадян Світлана Нескуба та начальник Рубіжанського відділу з питань призначення, перерахунку та виплати пенсій Оксана Нестеренко розповіли про специфіку роботи управління, ознайомили з останніми змінами в пенсійному забезпеченні в межах реформи пенсійного законодавства.

     Увагу студентів звернули на пряму залежність розміру пенсії від страхового стажу та заробітку, з якого фактично сплачено страхові внески. Повідомлено про негативні наслідки таких явищ, як «зарплата в конверті», робота без оформлення трудових відносин.

    Розповіли про функції та переваги порталу електронних послуг Пенсійного фонду України, порядку реєстрації на ньому з використанням електронного цифрового підпису або згідно з особистою заявою. Нашу увагу було акцентовано на можливостях отримання послуг від ПФУ дистанційно без особистого звернення до управління та на можливість контролю за своєю зарплатою та майбутньою пенсією, перевірки факту сплати внесків та суми, з якої вони перераховуються.

    Як студенти так і викладачі наприкінці зустрічі цікавилися питаннями щодо необхідного мінімального страхового стажу для нарахування пенсії, участі у добровільному пенсійному страхуванні та накопичувальній системі пенсійного забезпечення, а також можливості виходу на пенсію за вислугу років і зарахування періоду навчання та перебування у відпустці по догляду за дитиною до страхового стажу.

 

Переглядів: 254 | Додав: Admin