Головна » 2021 » Січень » 28 » Година спілкування «Герої Крут – «перші кіборги» України»
07:44
Година спілкування «Герої Крут – «перші кіборги» України»

    29 січня Україна відзначає річницю бою під Крутами, який для Українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність.

     Завдяки звитязі та сміливості вояків ворожий наступ більшовиків на Київ було зупинено на декілька днів. В цей час відбувалися переговори між Українською Народною Республікою і країнами Четверного союзу. 9 лютого 1918 року Брестський мирний договір було підписано. Він означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб‘єктом міжнародних відносин.

     Бій під Крутами став успішною оборонною операцією. Наступ переважаючих сил ворога було зупинено на декілька днів. Це дало смогу представникам Української Народної Республіки підписати Брестський мирний договір із країнами Четверного союзу.

      Брестський мир означав визнання самостійної Української Народної Республіки суб‘єктом міжнародних відносин.

      Незалежність Української Народної Республіки довелося захищати від більшовицької військової агресії, на початках силами добровольчих формувань.

     Згодом українські війська за підтримки німецьких та австро-угорських звільнили від більшовиків всю територію України.

     Події Української революції засвідчили: державність без армії неможлива.

     Сміливість та жертовність крутянців зробила їх прикладом для майбутніх поколінь захисників України. З ними порівнюють захисників Донецького аеропорту в теперішній російсько-українській війні. Тому Героїв Крут в публіцистиці часто називають «першими кіборгами».

 

Переглядів: 95 | Додав: Admin