Головна » 2018 » Квітень » 2 » Гра «Інтелектуальний марафон»
06:10
Гра «Інтелектуальний марафон»

     29 березня в Палаці Культури відбулась міська гра для студентської молоді «Інтелектуальний марафон». Гра виявилася цікавою та захоплюючою, адже у залі панувала справжня інтелектуальна атмосфера. Проходила гра  в 3 тури. За підсумками першого та другого турів наша команда зрівнялася з командою студентів РІПТу, це були головні наші суперники. Третій тур став вирішальним в цій битві і довів, що  студенти  РПК  найкращі. Всі учасники демонстрували загальну ерудицію, миттєву концентрацію думок, вміння логічно мислити і працювати в команді. Пошуки відповідей на цікаві  питання дали можливість проявити і випробувати власний інтелект, увагу, зосередженість в цілому. Цього разу до складу команди входили: Бєлоусов Сергій, Воловод Дмитро (КД14), Сердюк Ірина (ТХД15), Тюлєнєва Катерина (КД15) та нові члени команди Пономаренко Вадим і Скарга Вікторія (КД17).

     Приємним сюрпризом для всіх учасників став номер художньої самодіяльності від танцювального колективу коледжу та пісня у виконанні Солошенко Ангеліни.

    За результатами гри місця розподілилися таким чином: команда РПК виборола І місце, команда РІПТу посіла ІІ місце, команда ІХТСНУ ім.В.Даля. зайняла ІІІ місце. Переможці та призери були нагороджені  грамотами, а наші студенти у подарунок отримали флеш-карти.

Дякуємо за гру. Чекаємо перемог.

 

Переглядів: 188 | Додав: Admin