Головна » 2018 » Жовтень » 22 » Інноваційне майбутнє - успішна траєкторія розвитку Вашої дитини!
11:21
Інноваційне майбутнє - успішна траєкторія розвитку Вашої дитини!

     Щорічно з приходом осені старшокласники та їхні батьки з особливим інтересом відвідують Дні відкритих дверей, адже пройде всього кілька місяців і їх соціальний статус зміниться, вони стануть - абітурієнтами.

     20 жовтня Рубіжанський політехнічний коледж імені О.Є. Порай-Кошиці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка в черговий раз відчинив свої двері для майбутніх абітурієнтів - учнів 9 та 11 класів шкіл міста та регіону, а також майбутніх випускників професійно-технічних навчальних закладів.

     Розпочався захід у холі головного корпусу, де були представлені експозиції про всі спеціальності і докладна інформація про освітні програми, за якими ведеться підготовка молодших спеціалістів. Гості коледжу мали можливість поспілкуватися з керівництвом, викладачами і студентами, задати питання. Для них були приготовлені буклети, видовищні презентації, проморолики.

     Керівник профорієнтаційного ради коледжу Олександр Болотін ознайомив присутніх зі славною історією найстарішого навчального закладу міста, представив як вчиться і чим живе наше студентство. З його виступу можна було зробити висновок, що навчання в РПК стане справжнім подарунком для майбутніх фахівців, які зможуть оцінити романтику студентського життя, отримати актуальні знання і практичні навички, отримати перспективну роботу в майбутньому. Зрозуміло, для цього від студента потрібна працьовитість і активна життєва позиція. Адже без цього інноваційне майбутнє просто не можливе!

     Керівник підготовчих курсів Валентина Денисенко розповіла про роботу курсів і відповіла на хвилюючі всіх присутніх питання, підкресливши, що для отримання докладної інформації про коледжі дуже зручно використовувати Віртуальну приймальню РПК, де вже зібрано відповіді на більшість питань, що цікавлять абітурієнтів.

     Потім школярі та їх батьки відвідали музей коледжу, кабінети, лабораторії і майстерні.

     Усіх, хто не зміг бути присутнім на цьому важливому заході, запрошуємо відвідати День відкритих дверей у наступні місяці. Анонси будуть публікуватися на нашому офіційному сайті та на сторінках соціальних мереж завчасно. Тож стежте за інформаційним полем!

     Висловлюємо щиру подяку всім, хто взяв участь у заході і надав допомогу в його організації. Окреме спасибі засновнику газети «Вестник недели» - Світлані Черненко, керівнику ТРК «ТВР» - Валерію Шаповалову, виконавчому директору ГО «Фонд« Відкрита політика» - Ірині Ждановій.

 

Переглядів: 153 | Додав: Admin