Головна » 2019 » Листопад » 20 » ЯСКРАВЕ ЖИТТЯ СТУДЕНТІВ або вітаємо усіх З ДНЕМ СТУДЕНТА!
12:03
ЯСКРАВЕ ЖИТТЯ СТУДЕНТІВ або вітаємо усіх З ДНЕМ СТУДЕНТА!

    І знову в студентському гуртожитку свято! Ведучі вечора  привітали мешканців гуртожитку з Міжнародним Днем Студента з побажаннями  міцного здоров’я, звершень у навчанні, благополуччя та злагоди.

Студенти – це такий народ, який не може без пригод. Професія "студент” – це класно, хоча, на жаль, короткочасно!

Тож, поспішаємо усіх вітати, із нашим днем! Із нашим святом!

    Святково-розважальна програма, в якій усі бажаючі приймали участь у жартівливих конкурсах «Погоня за стипендією», «Італійські гості у Рубіжному», «Щасливий п’ятак» та інші  залишила яскраві спогади про свято студентів. Не обійшлося і без нагород самих активних учасників життя у гуртожитку. Грамоти та солодкі подарунки отримали наші активисти - Берест Ростіслав, Попов Микита, Назарко Олеся, Адамович Олеся, Пульной Владислав,  Рубчевський Іван, Копиця Анатолій, Набока Євген, Снєжко Олександр.

    Завершився вечір молодіжною дискотекою та пригощанням студентської каші з багаття.

   Хотілось  сподіватися, що в цей день студенти всього світу, об'єднаються і зітруть всі відмінності між кольором шкіри, мовою і традиціями, а на всій нашій неосяжній планеті цього дня святкуватимуть і радітимуть представники однієї національності під назвою "студенти".

  Бажаємо усім студентам  багато веселощів, щасливих екзаменаційних квитків, відсутності “хвостів”, присутності стипендій, а також – ніколи не сумувати, студентські квитки не втрачати, ім’я студента гордо носитиі найкращими традиціями дорожити!

 

Переглядів: 135 | Додав: Admin