Головна » 2017 » Травень » 5 » До Дня пам‘яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом
06:08
До Дня пам‘яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом

     3 травня в коледжі пройшла єдина інформаційно – просвітницька година спілкування, присвячена Дню пам‘яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Методичні матеріали для проведення національно-патріотичного виховання студентів підготував голова ЦК суспільних дисциплін Мещеряков І.Ю.

     4 травня в коледжі проведена акції «Мак пам‘яті», у якій прийняли участь наступні студентські групи: КД15, ТСД15, ТПД15, ТХД15, БСД15, ТДХ16, ТСД16, ЕПД16, БД16, ТД16. Студенти виготовити власноруч символіку Перемоги з обраного групою матеріалу – з тканини, холодного фарфору, паперу, в’язані крючком. Творіння рукоділля представили як дівчата, так і хлопці: Кочкіна Д., Журавель В., Островерхова Д., Зубко А., Мажуга О., Серікова В., Костіцин П., Тулєнцова А., Недбайло С., Видренко А., Смалій Н. Завада П., Жихорь А., Малікова Ю., Колодочка В.

     Редакція радіо РСС (викладач Жоріна В.С., студенти Заяць А. і Власенко Д.) підготувала літературно – музичну програму «За мир у всьому світі – це значить за життя!» з вшанування пам‘яті героїв Другої світової війни.

    Голова ЦК суспільних дисциплін Мещеряков І.Ю. разом з інженером – програмістом Фомичовим М.С. підготували експозицію патріотичного спрямування, яка мовою символів і статистичних даних розповідає про трагічні події Другої світової війни, про героїзм воїнів – визволителів, про світлу пам‘ять, що живе у серцях вдячних нащадків.

 

Переглядів: 224 | Додав: Admin