Головна » 2020 » Лютий » 4 » Хай Вам щастить, перші випускники 2020 року!
10:23
Хай Вам щастить, перші випускники 2020 року!

   31 січня за наказом РПК №11 закінчили навчання групи ТХД16 і ТХД18С за спеціальністю «Харчові технології».

  На випускному вечорі з привітальним  словом до винуватців свята звернулась  заступник директора з навчально-виробничої роботи  Ковнір Людмила Іванівна, яка побажала нашим дітям вдачі у професійному становленні і особистому житті, привітала батьків, які старанно допомагали своїм дітям у продовж всього періоду навчання і були завжди для них надійною опорою і підтримкою. Подякувала всім педагогам за плідну працю з професійного навчання і виховання справжніх творчих, активних, гуманних громадян нашого суспільства, патріотів Батьківщини.

  Теплі слова почули випускники і від представників усіх батьків в особах  Паніна І.Є. і Паніної С.В., які висловили свою радість за дітей, що подолали труднощі навчання і гідно закінчили коледж, а також подякували кураторам Усачовій О.М. і Лавриненко А.Є., всім педагогам коледжу  за чуйність і людяність, відповідальність і далекозорість, мудрість в роботі з молоддю. 

   Хвилюючим був виступ куратора Усачової О.М., яка турботливо, з любов‘ю зберегла в серці  пам‘ять про всі віхи фізичного, інтелектуального і духовного зростання студентів, всі перемоги, всі чудові миті життя групи за період навчання в коледжі. Олена Миколаївна підкреслила, що і у подальшому житті для неї будуть дуже важливими звістки про успішне зростання кожного студента.

   Куратор Лавриненко А.Є. своїм дорослим випускникам побажала не зупинятися на досягненнях, здобутих в коледжі, а спрямовуватися до нових вершин, не забуваючи про особисте щастя і щастя родини.

  З найкращими побажаннями і веселими яскравими  номерами завітали на випускний вечір представники студентського самоврядування коледжу, які зізналися, що творчий колектив групи ТХД16 став для всіх студентів позитивним прикладом.

   Свій виступ випускники назвали «Історія технологів», який став справжнім подарунком для присутніх, тому що знову змусив пережити захват і радість від енергійних танців і флешмобу, ліричних пісень, щирих теплих безкорисливих слів подяки на адресу адміністрації коледжу, кураторів, викладачів.

   З багатим «послужним» списком уходить група ТХД16: два дипломи з відзнакою (Паніна Н.І. і Туленцова А.О.); імена двох студенток (Паніна Н.І. і Туленцова А.О.) за особистий внесок у примноження слави коледжу занесені до Книги пошани; імена батьків Паніна І.Є., Паніної С.В., Туленцова О.В., Туленцової В.В., що виховали гідних громадян України, занесені до Книги пошани;  батьки Щербаков В.Ю., Щербакова О.І. отримали подяку за сумлінне ставлення до своїх батьківських обов‘язків; п‘ятнадцять студентів за результатами навчання в коледжі нагороджені грамотами за активну участь у громадському, спортивному, науковому, культурному житті, високі досягнення у навчанні і професії.

   Випускна група ТХД 16 залишила у житті коледжу яскравий слід, ще довго студенти і викладачі коледжу будуть згадувати їх і сумувати. Але у життя свої правила: дорослі діти ідуть у широкий світ у самостійне життя, щоб пройти свій життєвий шлях, збираючи на цьому шляху подарунки долі: чуйних викладачів, добрих друзів, турботливих батьків…

    Хай Вам щастить, перші випускники 2020 року!

Наказ випуск ТХД16 і ТХД18С 2020

Наказ про нагородження студентів за випускний вечір 2020

 

Переглядів: 153 | Додав: Admin