Головна » 2016 » Грудень » 15 » Хроніка подій у клубі «СМАРТ»
19:02
Хроніка подій у клубі «СМАРТ»

     У вересні студенти клуба «СМАРТ»  провели декілька цікавих зустрічей з носієм мови Ешлі Роффе із Англії. Так студенти клуба обговорили проблеми освіти в Британії та Україні. Після жвавої дискусії на різні теми, гість з Британії провів конкурс на тему «Визначні місця Англії» та нагородив переможців призами. Під час «Дня здоров’я»  студенти клуба продовжили спілкування з Ешлі Роффе, з метою використання нагоди мовленнєвої практики у вільній атмосфері. Студенти справили гарне враження на гостя, а також він був у захваті від польової каші та активності наших студентів у різних видах спорту.  У відповідь на гостинність наших студентів, Ешлі Роффе запросив студентів клуба на  круглий стіл в кафе «Козацька Рада». Студенти з радістю прийняли запрошення. Під час зустрічі спілкувалися на найрізноманітніші теми: життя молоді в Англії, їхні життєві пріоритети  та хобі, медичне обслуговування, клімат Англії, про королеву та королівську сім’ю, про принцесу Діану та інше. Студенти запросили Ешлі Роффе приїхати в Рубіжне на святкування Нового року і з нетерпінням чекатимуть на наступну зустріч з ним.

     У жовтні студенти клубу «СМАРТ» мали нагоду поспілкуватися з носіями мови зі Швеції. Студенти брали активну участь в обговоренні питань освіти, життя молоді, медицини тощо. Вони вели цікавий діалог з Есіо  англійською мовою. Есіо також приготував цікаву презентацію для студентів про традиції та символи Швеції. Студенти дізналися про деякі особливості правил життя у Швеції та порівняли їх з українськими, отримали інформацію про особливості навчання у школі та вищих навчальних закладах. Гості зі Швеції підкреслили гостинність українського народу та толерантне ставлення до інших народів світу. Наприкінці зустрічі студенти обмінялися електронними адресами з гостями, щоб продовжити спілкування за допомогою ресурсів інтернет.

    У листопаді студенти клубу «СМАРТ» виявили бажання поспілкуватися зі своїми друзями, носіями мови, студентами медичного факультету з Індії та Лесото. Кумар та Петер з радістю відгукнулися на запрошення і провели зі студентами цікаву та веселу годину спілкування. Гості вирізняються чудовим почуттям гумору, веселою вдачею, відкритістю та життєрадісністю. Своїм чудовим настроєм та доброю вдачею вони поділилися зі студентами, обговорюючи найрізноманітніші теми з їхнього життя та життя їхніх країн, про переваги навчання іноземних студентів в Україні, про мрії студентів про медицину в їх країнах,  про труднощі у вивченні російської мови для іноземців, українську та індійську кухню та багато іншого. Кумар та Петер домовилися про подальші зустрічі.

 

Переглядів: 113 | Додав: Admin