Головна » 2018 » Квітень » 5 » Коледж зустрічає Міжнародний День гумору
13:44
Коледж зустрічає Міжнародний День гумору

     Жартувати, веселитися і влаштовувати один одному смішні розіграші  1 квітня – цей звичай існує не тільки у нас, а й в багатьох країнах світу. І це при тому, що «День сміху», або «День дурня», як кажуть у народі, - це свято, яке не внесене в жоден календар знаменних подій. Парадокс? Але він існує і не має пояснення! Для наших коледжан це теж бажане свято, його завжди зустрічають весело і кожного разу оригінально, неповторно і дуже вражаюче, тому що у підготовці та проведенні Дня гумору беруть участь всі студенти. Цей день дає можливість людям бути трішечки розкутими, проявити свої здібності й таланти, трішечки здивувати одногрупників і викладачів несподіваним своїм амплуа.

    У цьому році студентські групи 1-2 курсів підготували веселий захід «Сміхопанорама», на якому представили свої режисерські й акторські варіанти інсценування відомих жартівливих хітів минулого століття (групи КД16, БСД17, ТХД16, ТПД17, ТД17, ЕД16, ТХД17, РАД17, ЕПД16, БД16, ЕД17, МД17). Крім того, були представлені виступи інших жанрів: сценки (КД17, ТД16), частівки (ЕПД17/БД17).

    Сміх і оплески, які лунали в залі, були яскравим проявом задоволення глядачів.

   Радієм за своїх студентів, які відкривають свої таланти та плідно використовують свій студентський час в РПК для того, щоб знайти себе, накопичити соціальний досвід, зрозуміти правила культурного життя і розпрощатися назавжди з психологічними комплексами, які заважають людині у житті повірити в себе.

    Щира подяка кураторам, які відповідально ставляться до виховання і розвитку студентської молоді, прищеплюють їй загальнолюдські культурні та моральні цінності.

 

Переглядів: 225 | Додав: Admin