Головна » 2019 » Листопад » 28 » Коледжу 92!
14:05
Коледжу 92!

    Дата народження Рубіжанського політехнічного коледжу – 27 листопада 1927 року, і лінія життя славного навчального закладу потягнулася яскравою смугою на тілі часу у 19 рік ХХІ століття.

   Вже 92 роки поспіль  коледж гідно  виконує свою благородну місію, забезпечуючи висококваліфікованими й компетентними фахівцями вітчизняну промисловість.

  За дев‘яносто два роки наш славний навчальний заклад прожив непросте життя, переніс багато змін, перешкод, злетів, перемог. За цифрами і датами  стоять конкретні живі люди: педагогічний колектив РПК і багатотисячна студентська спільнота: студенти і випускники, які заслуговують на велику шану і вдячність, що гідно несуть по життю ім‘я рідної Альма-Матір.

   З привітальним словом і подарунком завітав секретар Рубіжанської міської ради Бусенков А..

   З Днем  народження коледж прийшли привітати викладачі і учні  Комунального закладу «Рубіжанська міська дитяча школа мистецтв» - чарівники, віртуози, талановиті представники мистецтва, у чиїх руках сила творчого вогню, що рятує світ від нудьги і сірої буденності. Подарунком коледжу став концерт класичного мистецтва, який з вдячністю прийняв колектив РПК.

…Є на планеті дороге серцю місце – рідний коледж. Кожного ранку, мов крихітні гомінливі струмочки, зливаючись у єдиний бурхливий потік, прямують сюди студенти.

І так багато років... обличчя.. обличчя.. обличчя...

Але ти, коледж, пам’ятаєш їх усіх.

Скуйовджених і охайних.

Бешкетників і сором’язливих.

Веселих і сумних.

Ти – початок всього!

Так будь же завжди благословенним!

   Нехай від споминів про тебе світлішають обличчя, розгладжуються зморшки. Хай вічно звучать слова : «Здрастуй, коледж!»

 

Переглядів: 152 | Додав: Admin