Головна » 2018 » Червень » 22 » Комплексний державний екзамен зі спеціальності «Економіка підприємства»
17:33
Комплексний державний екзамен зі спеціальності «Економіка підприємства»

    21 червня 2018 року відбувся комплексний державний екзамен для студентів групи ЕПД 15 зі спеціальності «Економіка підприємства»

     На комплексний державний екзамен були винесені теоретичні та практичні завдання зі спецдисциплін: «Планування та організація діяльності підприємства», «Фінансовий облік», «Економіка і нормування праці», «Управління витратами», «Економічний аналіз», «Основи охорони праці», «Охорона праці в галузі», які охоплюють увесь матеріал згідно навчального плану і освітньо-професійної програми спеціальності.

     Під час КДЕ студенти виявили в цілому добру підготовку, уміння самостійно мислити і грамотно розв'язувати поставлені завдання.

     Перевірши письмові відповіді студентів,державна екзаменаційна комісія констатує: здали екзамен 15 осіб, 100% від допущених до здачі, у тому числі з оцінкою:

     Загальна успішність складає 100 % (15 осіб), склали ДКЕ на «відмінно» та «добре» -  80% (12 осіб).

     На підставі аналізу оцінок зведеної відомості і складання КДЕ державна екзаменаційна комісія відзначає відмінні, чіткі, повні і логічно-послідовні письмові відповіді студенток: Журавльової А.О., Ковалевської К.К., Левченко І.І.

    Державна екзаменаційна комісія у складі Юрьєвої Л.Ф., голови ДЕК, Арістової О.М., Себко Г.В. викладачів спецдисциплін спеціальності «Економіка підприємства»,  Цибулі Г.В., викладача фінансового обліку, відмітила, що більшість студентів мають добру теоретичну базу, практичні навички та уміння і можуть використовувати їх при вирішенні конкретних задач на робочих місцях за обраною спеціальністю на підприємствах різних форм власності та в інших підприємницьких структурах.

 

Переглядів: 342 | Додав: Admin