Головна » 2019 » Квітень » 17 » Конференція «Природничі науки в майбутній професії»
07:14
Конференція «Природничі науки в майбутній професії»

    «Точні науки – основа професіоналізму . Без цієї мудрості ні філософа, ні лікаря не може бути», - казав математик, педагог Леонтій Пилипович  Магницький.

    Кожній людині незалежно від професії не обійтися в житті без доброго знання математики, фізики, хімії, біології.  Вони необхідні всім, у кого лежить душа до економічних , технічних та хімічних спеціальностей.

    Зазвичай професії, пов'язані з математикою, лежать на стику математики та інших наук. Наприклад, інженерам необхідно знати також фізику і хімію. А всі економічні спеціальності «тримаються» на математиці і, зрозуміло, економіці.

    16 квітня 2019р. у Рубіжанському політехнічному коледжу пройшла конференція « Природничі науки в майбутній професії». Метою її було ознайомлення  з роботою людей різних професій і прикладними задачами, які їм приходиться щодня вирішувати, а також  стимулювання  інтересу студентів до здобуття нових знань.

    Наука під назвою математика в світі професій необхідна буквально всюди, більш того, вона необхідна на кожному кроці в повсякденному житті людини. Про це в своїх доповідях розповіли студенти  1 курсу Лященко О.(БСД18), Лисаков Д.(РАД18), Ткаченко Р., Шершньов Б. (КД18), Хімичева Е.(БД18), Петрова Я.(БД18).

    Навіщо вивчати фізику? Вона складна і в ній багато формул. На це питання дали відповідь Момот Р.(КД18), Гімаєв А.(КД18), Ніколайчук Є., Трущ В.(ТХД18). Вони довели, що вивчення фізики дає поняття про те, як саме влаштований наш світ.

    Біологія – найдавніша з наук галузь природознавства. А що таке біотехнологія, які професії майбутнього пов»язані з біологією розповіли  Марченко У.(ТСД18), Васильченко А.(БД18), Ніколайчук Є.(КД18).

   Студенти підготували цікаві доповіді, у яких представили власні дослідження про необхідність знань з математики, фізики  у їх професійному рості та різноманітних життєвих ситуаціях. Наприкінці конференції студенти прийшли до висновку, що загальні знання з усіх  наук необхідні  в  будь – якій професії , яку б ви не обрали для себе.

    Швидко змінюється світ і саме життя. В неї входять нові технології. Студенти на заняттях готуються увійти в доросле життя і реалізувати себе в певній професії. Актуальність вивчення природничих наук в цьому контексті абсолютно безперечна! Адже практично кожна діяльність сучасних людей пов'язана з математикою, фізикою та біологією.

 

Переглядів: 148 | Додав: Admin