Головна » 2018 » Березень » 5 » Конкурс презентацій «Культура українського народу»
07:15
Конкурс презентацій «Культура українського народу»

  Першого березня  відбулось відкрите семінарське заняття з дисципліни «Культурологія» у формі конкурсу презентацій національно-патріотичного спрямування «Культура українського народу». Студенти групи ТХД 16  разом з викладачем Трикоз Т.С.   підготували доповіді та презентації,  які ознайомили студентів з розвитком та досягненнями  української національної культури. Кожен з учасників конкурсу обирав тему, яка йому  найбільш сподобалась, яка була  до душі. 

     Метою заняття стало збагачення духовного світу студентів, зростання  інтересу до творчого осмислення культурної спадщини, виховання пошани до рідної культури,  її традицій та звичаїв,  ознайомлення із  здавна відомими пам’ятками історії та культури українського народу .

     Розглянувши презентації, студенти переконалися в непересічних досягненнях  національної  культури, ознайомилися з її  невичерпними цінностями та надбаннями.

     Виступи  учасників оцінювали  заступник директора з виховної роботи Вітовська І.А.   та завідувач навчально -методичним кабінетом Хохлова О.І. .

       Переможці  конкурсу були нагороджені дипломами та грамотами, ними стали:  

1 місце - Паніна Наталія,  доповідь «Культура давнього населення України»;

2 місце - Тулєнцова Анастасія, доповідь  «Мистецтво українського танцю»;

3 місце - Недбайло Софія,  доповідь «Національний одяг українців».

     По закінченню заняття студентам нагадали, що вони - майбутнє України, тож своїми знаннями, працею, здобутками повинні  підносити  свою культуру, славити її своїми досягненнями. Їм  побажали бути гідними своїх предків, любити рідну землю так,  як заповідав великий Тарас, берегти   волю і незалежність України, поважати свій народ і його мелодійну мову,  завжди пам'ятати, що ми - українці!

 

Переглядів: 318 | Додав: Admin