Головна » 2020 » Вересень » 25 » Краща кімната студентського гуртожитку
16:37
Краща кімната студентського гуртожитку

     Студентський гуртожиток щиро привітав  нове поповнення студентів першого курсу зі вступом до нашої дружної родини!

     В житті першокурсників  розпочався  новий  цікавий етап  життя,   і ми  зичемо  усім успіхів, здоров'я, наснаги і натхнення! Сподіваємося, що наш студентський гуртожиток стане для вас другим будинком!

     На початку навчального року вже традиційним став огляд- конкурс  на кращу кімнату гуртожитку, яка обиралася за наступними критеріями: санітарний стан, художньо-естетичне оформлення, обладнання та благоустрій. Метою конкурсу є виявлення кращого досвіду організації житлово-побутових умов для проживання, навчання і відпочинку студентської молоді та активізація органів студентського самоврядування у формуванні здорового способу життя і активної життєвої позиції молодих громадян України.

     Варто відзначити, що багато  студентськіх кімнат  затишні, комфортні, естетично оформлені. Окремі з них вражали креативністю та творчим підходом проживаючих до облаштування кімнат. Студенти  вкотре доводили, що порядок і комфорт кімнат – це запорука душевної гармонії, гарного самопочуття, дружньої обстановки та позитивного настрою.

     Дивно, але цього року переможцями серед кращих кімнат гуртожитку  стала кімната,в якій проживають хлопці – першокурсники.

    Тож, вітаємо

КРАЩУ КІМНАТУ студентського гуртожитку 521  та її мешканців Крутька Олександра, Мартиненка Кирила, Вередіна Миколу!

     Наші щирі привітання переможцям за те, що вони підтримують свої помешкання не тільки в належному стані, а й додають до нього краплинку «домашності». Велика подяка батькам мешканців гуртожитку, які взяли участь у благоустрої кімнат.

     Від  студентської ради гуртожитку  переможці отримали грамоти, заохочувальні призи -  флешки та фото на пам’ять.

 

Переглядів: 106 | Додав: Admin