Головна » 2019 » Червень » 27 » Крок у майбутнє з РПК
10:11
Крок у майбутнє з РПК

     27 червня у Рубіжанському політехнічному коледжі відбувся випускний вечір для 212 молодих спеціалістів.

    Час навчання у коледжі сплинув дуже швидко, але багато змін відбулося в житті студентів-випускників: поповнився багаж їхніх знань; набуто професійного досвіду через спілкування з викладачами і під час проходження виробничої практики на підприємствах Рубіжного і Луганської області; з’явилися риси розсудливих, мудрих за своїм віком молодих людей, які вже здатні замислюватись над своїм майбутнім і планувати його.

     Випускний вечір – це дуже зворушливе свято, тому що юнаки та дівчата прощаються з дитинством і крокують у самостійне життя, але не з порожніми руками, а з дипломами молодших спеціалістів.

        7 випускників отримали диплом «з відзнакою» (Завада П., Гончаров О., Лук‘янчикова Ю., Птушка Д., Скорняков Т., Степанова В., Шестопалов В.); 70 випускників відзначені почесними грамотами за активну участь у громадському, науковому, спортивному житті коледжу і художній самодіяльності молоді; 27 батьків отримали подяку від педагогічного колективу коледжу за гідне виховання своїх дітей.

         Багато теплих слів було сказано на адресу випускників.

       Директор коледжу Горелік В.О. привітав своїх вихованців із значущим днем і побажав їм успіхів у професійному становленні і особистому житті, стати гідними людьми і громадянами України.

        Від батьків випускників виступила Татарова О.М., яка подякувала педагогічний колектив за плідну та самовіддану працю з виховання студентської молоді,  а, звернувшись до  своїх дітей, побажала їм легкої і успішної дороги без шипів і каміння. Татарова О.М. подарувала кожній групі подарунки – сюрпризи, які порадила відкрити під час загально групового збору.

         Випускники на знак безмежної вдячності подарували директорові, педагогічному колективу і батькам романтичний вальс і веселий флешмоб.

         Випускні сукні й костюми, романтичний вальс, летючі повітряні кульки, ростові білосніжні троянди – велетні, блискучий салют – все це символи щасливих юнацьких років, з якими прощалися наші випускники, крокуючи з коледжу у самостійне життя.

         Коледж дав Вам сильні крила, наші чудові діти! Будьте переможцями над всіма обставинами, крокуйте у своє майбутнє і будуйте  його за правилами загальнолюдської моралі, як вас вчили ваші батьки і викладачі коледжу!

 

Переглядів: 171 | Додав: Admin