Головна » 2020 » Лютий » 24 » Культурно-просвітницький захід ”Поетичні візерунки”
10:31
Культурно-просвітницький захід ”Поетичні візерунки”

    Двадцять першого лютого в Рубіжанському міському музеї відбувся культурно-просвітницький захід ”Поетичні візерунки”, присвячений Міжнародному дню рідної мови, в якому взяли участь і представники РПК. Студентів групи ЕД18 разом з іншими відвідувачами музею цього дня чекало справжнє свято мистецтва.

    Усе відбувалося у відновленому виставковому залі, де було розгорнуто виставку рубіжанської вишивальниці Л. В. Давиденко: сорок художніх робіт, об’єднаних промовистою назвою “Світло добра і краси”. Про вишиті картини народної майстрині Луганщини, виконані в різних стилях і техніках, про чільне місце української вишивки в історії світового народно-прикладного мистецтва цікаво розповіла співробітниця музею, завідувачка виставками Дарашкевич С.І.. Дуже гармонійно у стінах, прикрашених вишивками лунали пісня й поезія.  Присутнім запам’ятався проникливий голос вокалістки Аліни Андрєєвої, яка чуйно виконала низку українських пісень. Нікого не залишили байдужими виступи майстрів поетичного слова. Кремінська поетка Олена Півачова, члени Рубіжанського літературного об’єднання “Райдуга” А. О. Павленко, І. В. Дзюкевич, З. О. Мірошниченко не тільки декламували свої поезії, а й поділилися пронизливими розповідями про свій шлях повернення до рідного слова.

    Велика подяка за незабутні враження організатору заходу молодшій науковій співробітниці Тетяні Ямполь та всім, хто долучився до створення атмосфери світла, добра і краси.

 

Переглядів: 182 | Додав: Admin