Головна » 2017 » Квітень » 19 » Луганщина у нас одна
07:38
Луганщина у нас одна

     За ініціативи губернатора Луганської області Юрія Гарбуза розпочато інформаційний проект «Луганщина у нас одна», метою якого є сприяння відновлення миру у нашій країні.

 

Звернення голови Луганської обласної державної адміністрації –

керівника обласної військово-цивільної адміністрації

Юрія ГАРБУЗА

Дорогі земляки!

      Майже три роки кривава рана на тілі Луганщини не загоюється. Лінія розмежування пройшла не тільки по рідній нам землі – чорною смугою вона пролягла через долі і серця кожного луганчанина, забрала тисячі життів військових і мирних громадян. Усі ми втомилися від війни, поневірянь і болю. Настав час взяти долю рідного краю у свої руки, протягнути їх назустріч один одному і об’єднати Луганщину. Адже вона у нас одна!
      У мене немає милосердя і прощення для тих, хто взяв зброю на «тій стороні» – для них тільки закон. Але моє серце переповнює любов і співчуття до матерів по обидва боки лінії розмежування, людей похилого віку, дітей, чиє майбутнє сьогодні залежить від нас.
     Я не допущу, щоб наші діти дивилися один на одного через сітку «рабицю» чи снайперський приціл!
     Тому звертаюся до вас, дорогі земляки, із закликом сказати всьому світові: Луганщина у нас одна! Упевнений, нам вистачить мудрості спільними зусиллями змусити ворога забратися з нашої землі! У єдності, непохитній вірі, любові до рідного краю – наша сила і шлях до Миру!

Переглядів: 176 | Додав: Admin