Головна » 2020 » Березень » 11 » Луганщину єднає слово Кобзаря
08:55
Луганщину єднає слово Кобзаря

    10 березня 2020 року о 13.00 на площі Володимирській  з метою вшанування пам’яті великого українського поета Тараса Шевченка, формування української етичної ідентичності, світоглядних орієнтирів, активної громадянської позиції, зміцнення національної свідомості  та консолідації населення, особливо молоді, у рамках відзначання 206 – річниці від дня народження митця,  відбулася масштабна патріотична акція «Луганщину єднає слово Кобзаря».

    У результаті проведення акції встановлено рекорд із одночасного спільного читання вголос поезії (уривок із поеми «Сон») Тараса Шевченка з реєстрацією в Книзі рекордів України. До участі в заході було запрошено студентську й учнівську молодь, працівників закладів освіти, культури, спорту та всіх бажаючих.

   До вшанування пам’яті Великого Кобзаря приєдналися волею й почуттям патріотично налаштовані студенти Рубіжанського політехнічного коледжу. Хлопці й дівчата груп ТД18, БД18, ЕПД18, КД19 (загалом 52 особи) натхненно та піднесено   повторювали рядки поезії за одним із організаторів акції. Хвилюванню не було меж!

   Ми дякуємо учасникам за мить насолоди в єднанні творчих людей довкола розумного слова – орієнтира Велета нації – Тараса Шевченка.

 

Переглядів: 107 | Додав: Admin